Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim ovu de hic pozitif gormedinmi peki dr yumurta yok diyo ya
Yok canım bu ay ilk denememdi testte bugun 13. Günüm hiç pik görmemiştim henüz silik çizgiler çıkıyordu. Bende bıraktım bugun itibariyle gerek yok diye zaten geçen ay da yumurtlama olmadı demişti dr bu ay da baktı artık ilaç kullanmam gerekecek işte, yumurta için

Canim ovu de hic pozitif gormedinmi peki dr yumurta yok diyo ya
Bu arada aslında yumurta yok değil ama olgun yumurta yok yani çatlayıp döllenmeye uygun işe yarayavsk yumurta yok o yüzden sıkıntı burda. Umarım burdaki hiiiç kimse için tedavi gerekmeden bu testlerle bebiş sahibi olmayı nasip etsin allahım🙏 Ve inşallah herkese ❤️

Eklentiler

• 20190531_191513.jpg
    20190531_191513.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 32
Evet canim yumurtan catlamamis kafama takildi.. bu gunleri degerlendirin her an catlarsa direk döllenme olsun
Bende anlamadım ama geçen ay hiç pik görememiştik. Dünde pikti bugünde dune göre daha koyu sanki dün degerlendirlik ama bugün malesef degerlendiremeyecegiz

Bu arada aslında yumurta yok değil ama olgun yumurta yok yani çatlayıp döllenmeye uygun işe yarayavsk yumurta yok o yüzden sıkıntı burda. Umarım burdaki hiiiç kimse için tedavi gerekmeden bu testlerle bebiş sahibi olmayı nasip etsin allahım🙏 Ve inşallah herkese ❤
Amin canım inşAllah senin de çoook güzel haberlerini alalım. Bizi haberdar et mutlaka 🌼

X