Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Benim biraz akıntım var ama 8. Günüm ve ovü testlerine yansımadı yumurtlama durumu değildir dimi dün hsg çekildi onla alakalı olabilir mi

Kızlar Benim biraz akıntım var ama 8. Günüm ve ovü testlerine yansımadı yumurtlama durumu değildir dimi dün hsg çekildi onla alakalı olabilir mi
Canım bunun hakkında bir bilgim yok ama hsg çekip o ay hamile kalanlar olmuş. Kanallar açık oluyor ya sperm sorunsuz ilerliyormuş. Lütfen düzenli ilişki ve övü takibi yap.

Canım bunun hakkında bir bilgim yok ama hsg çekip o ay hamile kalanlar olmuş. Kanallar açık oluyor ya sperm sorunsuz ilerliyormuş. Lütfen düzenli ilişki ve övü takibi yap.
Saol birtanem inşallah benimde umudum o dr sonuçları iyi buldu ve o da aynısını söyledi evet ovü testi yapıyorum v ilişkiye çok dikkat edicem zaten dr da bu ay yine yumurta takibi yapacak umarım yumurtlama olur ve kaçırmam gerisi Allah’ın takdiri

Aynen canım sen elinden geleni yap sonra Allah’a bırak Allah mükafatını verecektir bir gün

Canım sen 15. Güne kadar sabah akşam birer tatlı kaşığı ye bence.. Ben olsam öyle yapardım. Bu ay olmazsa diğer ay benim gibi adetle başlarsın. Kaybedecek bir şeyimiz yok.
Aynen öyle dayanamadım şuan yaptım deniyorum evde vardı ama yarın daha detaylı bal filan alırım olmazss bir arkadaş benim gibi 8 de başlamış gebe kalmış inş hayırlısı ya ilaç tedavisi başlamadan şansımı denerim

Ben de hazırladım kürü :) canım belli olmaz ki bazen geç yumurtluyoruz ya o yüzden 8. Gün geç olmayabiliyor kür için.. Sen başla sabah akşam. İnşallah olacak.

Ben de hazırladım kürü :) canım belli olmaz ki bazen geç yumurtluyoruz ya o yüzden 8. Gün geç olmayabiliyor kür için.. Sen başla sabah akşam. İnşallah olacak.
İnşallah canım her gün yeni yapsam olur mu şuan gecikmeden başlayım diye şöyle yaptım ; 1 çay kaşığı tarçın
1 çay kaşığı çörekotu
2-3 çay kaşığı bal Macun gibi oldu yaklaşık bir tatlı kaşığı kadar çıktı toplam ağzımda baya çiğneyerek yuttum sonlara doğru çok acı bir tadı var yapacak birşet yok . Doğeu mu yaptım ? Önümüzdeki ay ilaç tedavisibaşlayabilir o yüzden başlamadan deneyim onla ters teper belki ..

Canımcım hepsi macun kıvamına geliyor işte kapkara bir şey oluyor. Önemli olan bu üç şifalı şeyi bir arada tüketmek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…