Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen cnm sabah gebelik testi yapicam. Burada daha net sanirim c ve t 2 si birbirine cok yakin. 29 nisan son regli gunumdu. Ilk gebeligimde de bu ovulasyon testiyle ogrenmistim. Suan heycan yaptim. Yumurtluyor degilimdir ins. 🤗 geri donusun icin tesekkur ederim
Sabah çift çizgini burada görürüm inşallah :)))

Olur mu kuzum ya hep biz senin başını ağrıtıyoruz kendi derdimizden senin hassasiyetini unutuyoruz 🙏❤ Bazı seyler illaki olur hamilelikten dolayı dediğin gibi ama belki bahsedersen de bitkisel seyler önerir veya hafif ilaçlar filan verir görüşmekte fayda var. Kaç aylık allah nasip ederse ne zman doğacak? Ayy o doğduktan sonra bize vakit kalmaz artık sınırlı vaktimiz kaldığına inanıyorum 🙈😍 sağ Salim doğsun inşallah 🧿
6. Aya girecez inşallah canim vakit yine bulurum sorun olmaz canim sağ salim sağlıklı olsun da bu seferde oglusumla destek oluruz teyzesi ama boş koymam burayi..

Merhaba;

Bat 13 sat 17 mart
Bat 19 sat 23 nisan
32 gün sürmüştü döngü.

5 mayısta pik olmuştu ovü testi yapmıştım. Değerlendirdik günleri.
Henüz adet olmadım ve bugün gebelik ve ovü testi yaptım. Gebelik negatifti. Yumurtlamadan ne kadar sonra gebelik belli olur?
Gebelik testin pozitif canim cok silik cizgi var sıkışık halde bir daha test yap

Aselece Aselece canım ben bişey soracam daha söylemiştim benim 10 günüm geçti dün doktora gittim gebelik çıkmasd adet sökücü yazdı almadım bugün de kahverengi lekem oldu biraz önce de pembe renginde kan geldi adet mi oluyorum anlamadım
Adet sökücü kullanma bekle canim insallah adet olursun da bir an önce calismalara baslarsib bak stres yapmazsan gönlünü rahat tutarsan adetlerin kendiliginden duzene girecek boylelikle gebelik calusmalari da olumlu sonuc verecek

Hayirli ramazanlar kizlar. Reglimin 28. Gunundeyim. Bugun Yumurtlama testi yaptim ya yumurtlamayi kacirdim, yeni yumurtluyorum. Yada anlam veremedim. 10 gundur yaptigim testlerde bu sonucu gorememistim. Adet duzensizligim var. Kafam karisti. 🙄 sizce bu teste gore yumurtlamami var. 28. Gunde yumurtlama olurmu onuda bilemedim. 🙄 baska birsey icinde pek umutlanmak istemedm.
Gebelik testi yap canim gebeligin yoksa yumurtlama olabilir ve adet duzensizligi olanlar uzun sure donemli adet dongusu olanlar 28. Gunde yumurtlar 50. Gun de olabilir ama once gebelige bakmalisin

Sabah çift çizgini burada görürüm inşallah :)))
Canim Sabah kalkar kalkmaz ilk isim tes yapmak oldu ama negatif. Elimde ovu testleri var Bir kac gun daha yaparim. Sonra da tekrar gebelik testi hayirlisi. Yumurtlamis olabilirim 🙄

Eklentiler

• 15588504623321256590665173981425.jpg
    15588504623321256590665173981425.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 48
Gebelik testi yap canim gebeligin yoksa yumurtlama olabilir ve adet duzensizligi olanlar uzun sure donemli adet dongusu olanlar 28. Gunde yumurtlar 50. Gun de olabilir ama once gebelige bakmalisin
Yaptim canim negatif, bir kac gun sonra tekrarlicam. Dedigin gibi adet duzensizligim var, yumurtlamis olabilirim. Cunku 10 gundue ovu testlerini ypiyorum bariz boyle pozitifi gormedim🙄. Hayirlisi artik. 🤗 cok tesekkur ederim.

Yaptim canim negatif, bir kac gun sonra tekrarlicam. Dedigin gibi adet duzensizligim var, yumurtlamis olabilirim. Cunku 10 gundue ovu testlerini ypiyorum bariz boyle pozitifi gormedim🙄. Hayirlisi artik. 🤗 cok tesekkur ederim.
O zaman 3 gun degerlendirin canim mutlaka degerlendirin.. gec yumurtluyorsun demek ki. Adetin kac gunde bir oluyor

Aselece bu sabah ilk idrarla gebelik testi yaptım. Sanki hayalet çizgi çıktı. Heyecanlandım ama var yok arasında. Normal testten yaptım elimde erken gebelik testi var onunla mı yapmalıydım acaba??

Canim Sabah kalkar kalkmaz ilk isim tes yapmak oldu ama negatif. Elimde ovu testleri var Bir kac gun daha yaparim. Sonra da tekrar gebelik testi hayirlisi. Yumurtlamis olabilirim 🙄
Benden de negatif canım. İki güne regl gelir diye düşünüyorum. Hayırlısı olsun. Haziranda olur Allahın izniyle..

Aselece bu sabah ilk idrarla gebelik testi yaptım. Sanki hayalet çizgi çıktı. Heyecanlandım ama var yok arasında. Normal testten yaptım elimde erken gebelik testi var onunla mı yapmalıydım acaba??
Canim normal gebelik testlerini kullan bosuna para verme erken gebelik testine. Testin resmini atar misin bakalim

Canim normal gebelik testlerini kullan bosuna para verme erken gebelik testine. Testin resmini atar misin bakalim
Elimde var toplu ovulasyon testi aldığımda vardı erken gebelik testi. Yarın sabah onunla mı yapsam diye sordum. Çizgi resimde bile belli değil çok dikkatli bakınca görülüyor

Eklentiler

• 4AF560F6-BA35-40D1-8EFA-013FD4CEAE78.jpeg
    4AF560F6-BA35-40D1-8EFA-013FD4CEAE78.jpeg
    100,1 KB · Görüntüleme: 64
  • A8FE5FDC-DE39-42C6-93CE-8C180FEDBC8B.jpeg
    A8FE5FDC-DE39-42C6-93CE-8C180FEDBC8B.jpeg
    86,1 KB · Görüntüleme: 61
X