Ovulasyan testi pozitif mi

Kahveseveer12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
29
8
24
Merhaba kızlar 3 ay öncesinde bir kimyasal gebelik yaşadım şimdi tekrardan gebelik düşünüyorum vücudumu çok iyi tanıyorum regl günlerim ve yumurtlamam çok düzenli bugun 1 ovulasyon testi yaptım ve sonuç bu şekilde pozitif mi? Kaç gün denemeliyim

Eklentiler

• 12FAC220-4F6D-4718-B2FA-4915EA1D90E9.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 52
normal adet bitimi başlanıyor pozitifi yakalamak için siz tek seferde görmüşsünüz pozitif ve t çizgisi silinikleşene kadar devam ediyoruz çatlamayı görmek için

Bugün tam 14. Günüm 28 günde bir regl görüyorum, teşekkür ederim çatlamayı görmek ne oluyor acaba
ohalde ilişkiye düzenli olarak başlamalısınız çatlama oluncada değerlendiriyoruz kesin sonuç alabilmek için çok değerli günler çatlama dan sonra 2 gün ilişkiye devam edin

ohalde ilişkiye düzenli olarak başlamalısınız çatlama oluncada değerlendiriyoruz kesin sonuç alabilmek için çok değerli günler çatlama dan sonra 2 gün ilişkiye devam edin
bu sabah test yaptım t çizgim baya silikleşmiş, dün geceyi değerlendirmiştik bir gün ara verip yarını değerlendiricem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…