Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle sonrası estrofem duphaston veya progestan

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım ozaman iyi yapıyorsun kullan inşallah bizde mucizemize kavusuruz

Bunların hepsini kullandım duphastan günde 2 tane sabah akşam tok estrofem de günde 2 yada 3 olması lazim progestani gece yatmadan 1 tane kullanmistim 2 sene önce hemen hemen estrofem hormon ilacı duphaston ve progestan hemen hemen aynı işlevi görüyo rahim kalinlastirmak için gebelik varsa ama tek fark duphastonda adet söktürücü düzenleyici ve bebek varsa rahim kalinlastirmak için duphastonu ben 5 gün kullanıp bıraktım ama progestani hatırlamıyorum oda sanırım 5 gündü

5 gün kullanıp bıraktından sonra adet oldun mu canım

Canim sanirim bebegini kucagina almissin öyle gördüm. Sürecin nasil ilerledi? Adetimin 4. Gunu klomen kullandim sag tarafta 20mm bi tane yumurta olusmus drdi doktor pek umutlu bakmadi. Daha oncesinde 6 haftalik bi dusugum olmustu. Rahim duvarim cok inceymis onun icin esrofem verdi. Evde dupaston vardi. Dupaston bebek olursa tutunmaya yardimci olmazsa adetin gelmesine demisti diger gittigim doktor. Simdiki doktorum vermedi. Sadece esrofem vermisti ben yaninda dupastonda iciyorum sabah aksam. 7 kasimda ovitelle catlatma ignrsi oldum simdi günlerimi degerlendiriyoruz. Ama sonuc ne olur bilmiyorum sende nasil ilerledi.? O ay hamilr kalmismiydin

Yok canım ben hamile kalamadım ama dene belki kalırsın ben iğne ilaç hep denedim olmayınca uzatmadm direk tüp bebek

Yok canım ben hamile kalamadım ama dene belki kalırsın ben iğne ilaç hep denedim olmayınca uzatmadm direk tüp bebek
Ilk ay bu ay brnim icin sürec nasil ilerler bilmiyorum. Insallah gerek kalmaz. Doktorum hic bi problemimin olmadigini söylüyo bütün teslerim normal. Ama nasil decam eder bilmiyorum

Ilk ay bu ay brnim icin sürec nasil ilerler bilmiyorum. Insallah gerek kalmaz. Doktorum hic bi problemimin olmadigini söylüyo bütün teslerim normal. Ama nasil decam eder bilmiyorum
Hayırlısı olsun canım akışa bırak biraz sakinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…