Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H
Ayni gun igne olmusuz 😊 belirti var mi acaba sizde😁
Hafif Kasık ağrısı oluyor canim arada bir de alt karin ağrısı hafif yanmalı. Falza olmayan Süt gibi beyaz akıntı damlalari da oluyor ama ben de enfeksiyon olduğu için çok da belirti olarak görmek istemiyorum. Sen de var mi bir belirti ?

H

Hafif Kasık ağrısı oluyor canim arada bir de alt karin ağrısı hafif yanmalı. Falza olmayan Süt gibi beyaz akıntı damlalari da oluyor ama ben de enfeksiyon olduğu için çok da belirti olarak görmek istemiyorum. Sen de var mi bir belirti ?
Bel agrisi oldu 2 gun once çok hafif arada kasık agrisi cok fazla akintim var 🤷‍♀️😁 ben valla her dakika belirti ariyorum😂 2 ay once kimyasal gecirmistim o ay cok fazla gogus agrim olmustu suan yok o yuzden ümitli degilim fazla 🤷‍♀️

Kızlar 4.kan değerim 165,7 çıktı
Doktorum iyi daha minicik dedi

Hatırlatma yapayım ilk kan iğnenin 12.gunu
27 Aralık: 8,7
28 Aralık: 16
30 Aralık: 50,8
2 Ocak:165,8
Öğrendiğim zaman 2,5 haftalikmis sanırım

Bel agrisi oldu 2 gun once çok hafif arada kasık agrisi cok fazla akintim var 🤷‍♀️😁 ben valla her dakika belirti ariyorum😂 2 ay once kimyasal gecirmistim o ay cok fazla gogus agrim olmustu suan yok o yuzden ümitli degilim fazla 🤷‍♀️
Benim de 5 ay önce bir düşüğüm vardı şimdi karşılaştirdigim zaman pek o zaman yaşadığım belirtilere benzer bir şey yok 😐

Kızlar 4.kan değerim 165,7 çıktı
Doktorum iyi daha minicik dedi

Hatırlatma yapayım ilk kan iğnenin 12.gunu
27 Aralık: 8,7
28 Aralık: 16
30 Aralık: 50,8
2 Ocak:165,8
Öğrendiğim zaman 2,5 haftalikmis sanırım
Maşallah canım 12. Gün kasette çizgi gördün mü? Öyle mi kan verdin? 💓

Kızlar benim 12. Gün kaset negatif bugün 13 test yapmadım. Regli geçerse tekrar yapıcam ama umudum kalmadı adet belirtilerim başladı 🙂

İyiyim canım,yarin kan vericem carsamba kontrolum var halsizim sürekli yatiyorum 😂 eşim diyordu zaten hamile olsan nazin daha artar diye hahaha 9 ay sabir diliyorum 😂😂

Kizzzzzzzz bidaha kaybolma
9
Bende pholicaps kullanıyorum
Polikistik varmış bende de bunu verdi doktor ilk kutuda faydasını gördüm bebek istiyoruz bu ay denedik olmadı ama adetimi düzene soktu sağlıklı bir şekilde yumurtluyorum bu yıl ilk defa günümde regli oldum inşallah ocak ayında da gebelik olur ama mutlaka tavsiye ederim gözle görülür bir şekilde işe yarıyor
Polikistik varmış bende de bunu verdi doktor ilk kutuda faydasını gördüm bebek istiyoruz bu ay denedik olmadı ama adetimi düzene soktu sağlıklı bir şekilde yumurtluyorum bu yıl ilk defa günümde regli oldum inşallah ocak ayında da gebelik olur ama mutlaka tavsiye ederim gözle görülür bir şekilde işe yarıyor
Aayy Bende kullanan varmi diye araştırıp duruyorum canım evet zaten yumurtamayi düzene soktuğu için gebelik oluyormus bizim gibi polikistiklerde bazilari Bi kutu bitiminde bazıları iki de hamile kalıyor doktorum bana dedi 3 ay kullanılıyor en geç 4 ayda gebelik olur dedi yine burada okudum Birine daha doktor demis al bunu kullan 4 ay sonra gebe olarak geleceksin gebelik takibi yapicaz senle demis kız 2ci kutudan 6 tane faln içmiş hamile kalmış Rabbım bizede nasip etsin inşallah 🥰🥰

Sana doktor ne dedi gebelik için verdi dimi

Kızlar benim 12. Gün kaset negatif bugün 13 test yapmadım. Regli geçerse tekrar yapıcam ama umudum kalmadı adet belirtilerim başladı 🙂
12.gun testim böyleydi canım. Umudunu kaybetme 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_20211227_160440.jpg
    IMG_20211227_160440.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 35
Tamam canım bende öyle düşündüm hadi bakalım hayırlısı🤗🥰
😍guzel haberler ver bize

Bugunmu 13. Gun Ay hadi insallah pozitife doner 🥲😍

Kizlar benim kullandigim bir ilac var
Onun yan etkilerine bakinca mide bulantisi yaziyor yani Benim bu agri ve bulantilarim o yuzden olabilir sanirim belirti aramak yanlis oldu bu noktada 🥲

X