Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay bosver bekle nasip buymus demek olsun tek pozitif olsun da ne kaldi surda pazartesine
İnşallah bebeğim,sirada siz varsınız
Ayy insallah
10 olacaktı kuzum valla bilmiyorum.. inşallah
Ah daha cok erken 10. Gun hic bisey iki gun sonra yapsan

Kizlar ben dayanamadim sabah test yaptim asiri asiri silik bir cizgi gostersem gorunmez o derece 6. Gunde boylemi olur aceba

Adet günün geçti mi canım ?
Hayır canım takvime göre 2 gün var
Yarin tamamen gecicek demek ki etkisi. Etki gecince yap bide. Sonra bekle kuzum

İğne etkisidir kuzum o geçmek üzere demek ki 10. Gün tekrar yaparsın

Oyle yapcak baska biseyimiz yok test yapmaktan nefret ediyorum y’a burda bile cift goremedim mutlaka hamilelikte gorurum Allah’im
Evrene pozitif enerji yolla kuzum ben buna çok inanıyorum. Ben ilaç kullanmaya başladığımda hep hamile kalacağıma emin gibiydim eşime nasıl söyleyeceğime kadar planladım. Hiç gebelik testi almazdım ilk defa bu ay erken gebelik testi siparişi falan vermiştim hatta bebeğe ilk adım ayakkabısı bile aldım düşün artık sonra rüyamda hamile olduğumu gördüm kan vermişim sonuç kağıdında beta 20 yazıyordu ve gerçekten hamile kaldım yine aynı düşüncelere devam ediyorum ama bu sefer sağlıklı olması için dua ediyorum

O zaman bugun ne değişik bir sey ya gebeliği de adet başlangıç tarihinden tutuyorlar. Öyle olsa 4.haftaya girmiş olcak bu sıpa error veriyorum
Kuzum valla senin doktorun ne dedi bilmiyorum ama benim doktorum iğne günümde adetin 15 gün sonra olacak o zaman test yap demişti

Kuzum valla senin doktorun ne dedi bilmiyorum ama benim doktorum iğne günümde adetin 15 gün sonra olacak o zaman test yap demişti
Aynısını dedi kuzum ama ben 12.gun pazartesi akşam öğrendim carsamba gel sabirsizsin duramazsin dedi doktorum hatta ben pazar yine kan vericem. Senin adetin gelmedi mi henüz?

Aynısını dedi kuzum ama ben 12.gun pazartesi akşam öğrendim carsamba gel sabirsizsin duramazsin dedi doktorum hatta ben pazar yine kan vericem. Senin adetin gelmedi mi henüz?
Yok kuzum ya hala gelmedi bekliyorum. Millet kimyasalda hemen adet olmuş benim beden inat ediyor herhalde

Yok kuzum ya hala gelmedi bekliyorum. Millet kimyasalda hemen adet olmuş benim beden inat ediyor herhalde
Stres yaşadın ya biraz canim o da etkilemistir,keske söktürücü verseydi doktor. Ben adet olamayinca (kist varken) alistigimdan tarlusal aliyordum ilac bitmeden geliyordu. Mecburen iciyordum

Stres yaşadın ya biraz canim o da etkilemistir,keske söktürücü verseydi doktor. Ben adet olamayinca (kist varken) alistigimdan tarlusal aliyordum ilac bitmeden geliyordu. Mecburen iciyordum
Doktor ile en son Pazartesi görüştüm 1 hafta 10 gün sonra kanaman gelir dedi beklicem 1 haftam dolsun yine gelmez ise doktoruma yazarım. Herhalde doktor doğal yoldan kanama gelsin diye vermedi ilaç ile ilgili hiçbir şey demedi çünkü

Olabilir canim,ufakta olsa bu ilaclar bile kiste çeviriyor. Adet gelsinde tekrar umut isigimiz parlasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…