Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum senin icin de simdi biraz dua okuyacagim, icini ferah tut bebisini sag salim kucaginda olacagi gunu hayal et sadece
Ayy Allah razi olsun kuzum cok Cok tesekkur ederim
Cok zorlu sureclerle geldim buraya kadar bu guzel dusunceleriniz beni ayakta tutuyor rabbim razi olsun en hayirlisiyla size de nasip etsin
Gercekten bebeklerimi kucagima alim baska hic bisey istemiyorum

Doktorlar ne diyo canisi açıklama yaptilar mi
Evet Kuzum 25 mmde rahim o yuzden de riskli diye surec uzatmaya calisiyorlar 28 hafta cok erken diyorlar
Ben bugun kan vercem 5 gibi, kizlar nolur dua edin 2 gun once 3,11 di bugun daha bi yuksek sayi haberi verebileyin
Ayy hadi insallah dualarimdasin kurban oldugum rabbim gosyersin betani

Evet Kuzum 25 mmde rahim o yuzden de riskli diye surec uzatmaya calisiyorlar 28 hafta cok erken diyorlar
Rabbim hayırlısını nasip etsin insallah kuzummm benim abimde 29 haftalık doğmuştu ama paşalar gibide büyüdu ki bundan 30sene once yani oyle dusun Rabbim ömür verdikce doğan büyüyor zorlukla da olsa kolaylikla da olsa buyuyo valla o yuzden kendini stres yapip durumunu zorlastirma kuzum benim ❤

Ah Kuzum daha yeni yedi aylik olmustu baya korktum cok sukur uc gundur durdurdular ama bilmiyorum nolacak haklisin aslinda omru olan yasiyor insallah benimkiler de yasar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…