Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
YA :) beklemedesin ama sımdı dimi
Beklemedeyim aynen canim 2 gun sonra yine kan baktirin dedi doktorun sekreteri, ben yarin sabah idrariyla devam edeyim bakayim testlerime. Ignenin etkisi ne zaman gececek? Ya da biseyler var mi bilinmiyor. Beta bugun baktirdim 3 cikti. Aslinda negatif ana igne mi yoksa daha cok cok mu yeni bilmiyorum

Beklemedeyim aynen canim 2 gun sonra yine kan baktirin dedi doktorun sekreteri, ben yarin sabah idrariyla devam edeyim bakayim testlerime. Ignenin etkisi ne zaman gececek? Ya da biseyler var mi bilinmiyor. Beta bugun baktirdim 3 cikti. Aslinda negatif ana igne mi yoksa daha cok cok mu yeni bilmiyorum
Canım iğne etkisi 3 olarak çıkmamıştir bence daha öne kimaysal gebelik gecirdin mi hic

Canım iğne etkisi 3 olarak çıkmamıştir bence daha öne kimaysal gebelik gecirdin mi hic
Yok hic gecirmedim, bu benim ilk catlatma ignem. 1 senedir klomen, femara vs ilac tedavileri gordum. En son doktorum sen en iyisi tup bebek yaptir bi merkez arastir dedi. Moralim bozuldu diyetisyene gittim. Mayis ayi zayifladim haziranda kendiliginden bi yumosum olmus. Doktorum gel ogne yapalim ihtimalini arttiralim dedi. Oyle yani. Insallah ignen etkisi degildir de deger git gide buyur🙏🏻🙏🏻

Kızlar günaydın 😅
Test yaptım sabah hali ile de anlayan bakabılırmı gene iki tane olan dün
Tek olan sabah yaptım
İğnenın 10 Cu günü

Eklentiler

• 3A5F6BF0-4977-4F1B-B418-91667CB4A003.jpeg
    3A5F6BF0-4977-4F1B-B418-91667CB4A003.jpeg
    137,2 KB · Görüntüleme: 40
  • A8B9C1D2-E099-4D48-AD0B-36EA4E800A7F.jpeg
    A8B9C1D2-E099-4D48-AD0B-36EA4E800A7F.jpeg
    58,6 KB · Görüntüleme: 43
Ya kuzum bu benim kendi fikrim..ya eşinle ilişkiye girdim ya aşılapa yaptırdın..sorun yoksa eğer eşinde..aynı sonuç..düşün kendin aşılama kızlar diyor 10 15 dakika bile sürmüyor..çunki orda farklı bir şey olmuyor ki.Kızlarimiza yazık..o kadar ilaç yazıyorlar..

Ya kuzum bu benim kendi fikrim..ya eşinle ilişkiye girdim ya aşılapa yaptırdın..sorun yoksa eğer eşinde..aynı sonuç..düşün kendin aşılama kızlar diyor 10 15 dakika bile sürmüyor..çunki orda farklı bir şey olmuyor ki.Kızlarimiza yazık..o kadar ilaç yazıyorlar..
Evet haklısınnkuzumn ama vallla ben bazen diyorum ki yapamıyor muyuz olmayınca da insan kafasına takıyor 😅😅😅😅

Kızlar günaydın 😅
Test yaptım sabah hali ile de anlayan bakabılırmı gene iki tane olan dün
Tek olan sabah yaptım
İğnenın 10 Cu günü
Normal gebelik testinde çizgi gözüküyor erken gebelikte goremedil canım benimki silinmiş bugün dün iğne etkisi varmış demekki seninki yarında çıkarsa kesin var inşallah

Normal gebelik testinde çizgi gözüküyor erken gebelikte goremedil canım benimki silinmiş bugün dün iğne etkisi varmış demekki seninki yarında çıkarsa kesin var inşallah
Hadi şns kuzum benım rabbım gönlümüze göre versin tez vakitte

X