Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaydin bugun boyleyse etki takip etmeni tavsiye ederim 9 veya 10. Gunde normalde etkisi gitmeli ve sonra yeniden cifte donecekmi onu goruruz
Kesin sonuc en az 12. Gun az kalmis 😍insallah da pozitif gorursun
Ay iyi ki yazdın canım yaaa sen bana 7. Gün başla diye yazmıştın ya ordan gaza geldim 😅😅 8. Gün tekrarladım daha silik çıktı üzüldüm gebelik olmayacak diye ama silinir tekrar çıkar gebelik olursa diyosun umarım doğru anlamışımdır ruh gibi geziyorum daha silik çıktı diye 😅😅😅

Ay iyi ki yazdın canım yaaa sen bana 7. Gün başla diye yazmıştın ya ordan gaza geldim 😅😅 8. Gün tekrarladım daha silik çıktı üzüldüm gebelik olmayacak diye ama silinir tekrar çıkar gebelik olursa diyosun umarım doğru anlamışımdır ruh gibi geziyorum daha silik çıktı diye 😅😅😅
Kuzum korkma simdiki cizgiler ovitrelle in verdigi beta cizgisi ayni dedigin gibi onemli olan bu cizginin kaybolup eger hamilelik varsa insallah vardir yeniden o gercek cizginin ortaya cikmasi
Seninki diyelim 9. Gunde kayboldu bu cizgi 10. Gun veya 11. Gun tekrar cizgi gorursen bu gercek pozitif 😍😍
Doktorlar bu yuzden emin olmak icin 14. Gune kadzr bekliyolar

Kuzum korkma simdiki cizgiler ovitrelle in verdigi beta cizgisi ayni dedigin gibi onemli olan bu cizginin kaybolup eger hamilelik varsa insallah vardir yeniden o gercek cizginin ortaya cikmasi
Seninki diyelim 9. Gunde kayboldu bu cizgi 10. Gun veya 11. Gun tekrar cizgi gorursen bu gercek pozitif 😍😍
Doktorlar bu yuzden emin olmak icin 14. Gune kadzr bekliyolar
Ay çok teşekkür ederim yaaa ben hiç böyle düşünemedim direkt üzülmeye başladım dünden daha silik görünce 🥹🥹 sayende yeniden umutlandım inşallah görürüm ben de 😍😍

X