Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kist olacağını düşünmüyorum kuzum,sakin kendini strese sokma.Belki 2 günde igne olmadan catlar kiste dönüşmez sen öyle dusunme sakın
Bilmiyorum kuzum doktor beklediğimden 1-2 mm daha büyük bugün 15-16 olmasını bekliyordum dedi yarın tekrar randevum var Pazar günü büyük bir ihtimal iğne olucam

Ah canim tablosum daha senin guzel haberlerini bekliycem gitmek yok bilirim o zor gunleri rabbim birdaha yasatmasin asla insallah kotu bisey cikmasin tekrar hamile kalacagina inancim cok sonra senin bebenin asamalarini konusalim
Valla cinsiyet hic dusunemiyorum tablosum sok ustune sok yasadim hayirlisi olsun gerisi onemli degil

Yaa kuzum iğne etkisi mi ozaman ama çok belirgin ordayım diyor bence bekle bidaha yap yarın bundan sonra yükselebilir
ay evet kuzum ıgneyı sanırım ben yemişim bu seferr,, halbukı ıkı asılamamda 9.gün en gec 10da negatıfı gormustum .
hayırlısı kuzum ya, ıkı test alırım aksam ıdrarda bakarım bı, cıkarsa pazartesı kan verırım ama pek sanmıyorum

Bende de slik gözüküyoe ama kuruma çizgisi gibi yarın regl günüm rabbim ikimizede hayırlısını versin kuzum seninki inşallah bu sefer gelicek

Bende de slik gözüküyoe ama kuruma çizgisi gibi yarın regl günüm rabbim ikimizede hayırlısını versin kuzum seninki inşallah bu sefer gelicek
amınnn kuzum yaa, en hayırlısını ıstıyorum Allahımdan ,
sen ramazan sonrasımı doktora gıdersın bn oyle dusundum regl olursam ramazanda hıc ugrasamıycam yaa

amınnn kuzum yaa, en hayırlısını ıstıyorum Allahımdan ,
sen ramazan sonrasımı doktora gıdersın bn oyle dusundum regl olursam ramazanda hıc ugrasamıycam yaa
Canım ben nerdeyse 1 ay önceden Hacettepe ye zor randevu buldum. Yarında adet olmam lazım iğneye göre ona göre hesaplayıp aldım. Oyüzden gidicem canım sende olursan ki inşallah olmazsın adetliyken git baksınlar yine

Hadi ya doğru randevu da zor.
Yaa bende ramazan ya zor olur diye düşünüyorum Mayıs'ta gitsem dedim bakalım ne olacak keşke adet olmasam

Hadi ya doğru randevu da zor.
Yaa bende ramazan ya zor olur diye düşünüyorum Mayıs'ta gitsem dedim bakalım ne olacak keşke adet olmasam
keskeee keske olmasakta gitmesek.. kuzum bn adetliyken değerlendiricem şu hastane işlerini eğer kendinde o gücü göremiyorsan dinlen bu ay sen bilirsin kuzucum

keskeee keske olmasakta gitmesek.. kuzum bn adetliyken değerlendiricem şu hastane işlerini eğer kendinde o gücü göremiyorsan dinlen bu ay sen bilirsin kuzucum
Oyke düşündüm de bakalım kuzum aniden karar veriyorum ya bende.
Ah keşke yavrum ya.bir gün bizimde o.kurdugumuz hayaller gerçek olacak inanıyorum

Oyke düşündüm de bakalım kuzum aniden karar veriyorum ya bende.
Ah keşke yavrum ya.bir gün bizimde o.kurdugumuz hayaller gerçek olacak inanıyorum
Kizlar adet olana kadar umut var hemen birakmayin kendinizi

Bilmiyorum kuzum doktor beklediğimden 1-2 mm daha büyük bugün 15-16 olmasını bekliyordum dedi yarın tekrar randevum var Pazar günü büyük bir ihtimal iğne olucam
Sen sakın olumsuz düşünme,olacak insallah canim benim
Ne yasadin magnisim kurban olurum
İnşallah balım güzel haberler alırız

Sen sakın olumsuz düşünme,olacak insallah canim benim

Ne yasadin magnisim kurban olurum
İnşallah balım güzel haberler alırız
Tablosum valla acile git gel yasadim surekli degisik degisik seyler evde duramadim annemler de kaldim psikolojim de bozulmustu baya toparladim hamdolsun bu surecte bisey daha oldu ama esime soz verdim insallah birgun soylerim sana sen naptin bu surecte

Sen bebegin ailen iyiyse sorun yok kuzum Rabbim bu süreci güzel atlatmani sağlasın inşallah

Sen bebegin ailen iyiyse sorun yok kuzum Rabbim bu süreci güzel atlatmani sağlasın inşallah
Insallah tablosum tabi dert olarak gormuyorum cok sukur bu gunlere beni zorlayan surec bir dusuk olduktan sonra psikolojik olarak korkuyla yasadim isi dahi biraktirdi doktor ki kafayi yedim stresten yeni yeni duzeliyorum hamdolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…