Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tablosum nerelerdesin sen nasil merak ettim nasilsin
Vallahi sen yoksun diye ben birakmistim forumu maile bakim dedim geçmiş doğum günümde mesaj gelmis bi bakim dedim iyi ki bakmışım.İyiyim bebeğim asıl sen nasılsın neden gittin sorun mu var?
Yorumlari okudum bebisko iyi galiba o yüzden baska bir sorun mu oldu cok uzuldum bianda gittiginden

Tablosum ya iyiki varsin sen Cansingeldim seni bulamayinca cok uzuldum Iyiki geldin
Cok sukur suan sorun yok baya zorlandim hamdolsun yeni yeni toparliyorum
Bi anda gitmek zorunda kaldim telefondan dahi tiksiniyordum eve giremiyordum annemlerde yasadim su icemiyordum
Baya zorlu bir surecti ama gecti hamdolsun
Sen nasilsin Peki

Kızlar doktora gittim adetimin 8. Günü Femara kullandım bu ay femaranında 6.günü sağ tarafta bir yumurta var 17 mm doktor biraz erken büyümüş dedi inşallah kist olmaz ya

Oyy kurban olurum,bir daha gitme böyle cok korktum
Bebisko cinsiyeti belli olmustur o zaman
Teyzelerine mi çekmiş ne annesine naz yapıyor bebisko
Şükür bebeğim iyiyim,doktorum sayesinde psikolojimi toparladim.Bu ay inşallah adetimle yumurtlamaya bakilacak,olmazsa mayis ayinda düşünüyoruz.Dusuk sebebi nedendir acaba diye hemotolojiye yonlendirdi zor randevu bulduk 14 nisani bekliyorum inşallah o zamana adet olmam yoksa sıkıntı büyük

Kızlar doktora gittim adetimin 8. Günü Femara kullandım bu ay femaranında 6.günü sağ tarafta bir yumurta var 17 mm doktor biraz erken büyümüş dedi inşallah kist olmaz ya
Kist olacağını düşünmüyorum kuzum,sakin kendini strese sokma.Belki 2 günde igne olmadan catlar kiste dönüşmez sen öyle dusunme sakın

Insallah bir sonuc cikar hemotolojiden en azindan ikincide kafan rahat eder bir kez oldu cicegim ikinci kesinlikle daha kolay olacak yeterki sen iyi ol dualarim hep seninle
Ay daha cinsiyet belli degil biliyormusun bende 19 nisani bekliyorum cinsiyet ogrenmek icin insallah guzel gecsin bu ay
Soz sana soylemeden gitmiycem
Cok nazli anasida korkak zaten hemen bisey olsa doktor yoluna dusuyorum ilk dusukten sonra resmen anksiyete olmusum

İnsallah magnisim, pıhtı ciksa da çözümü var ama baska bişey cikmasin
Yaa öğrensen de gitme kuzum,yalniz kalma beni de yalniz bırakma.Dusuk yapinca zaten ben kötü oldum bide ustune gittin ya ulasamadim mesajlarinda kapaliydi fransa yoluna dusecektim
Erkek gibi doguyor içime,saglikli olsun seni uzmesin stres etmesinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…