Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
haklısınn, ben bır doktora gıtmıstım hıc rahım fılmı vs yapmadan yumurta takıbı ıstedım yapmadı dırek tup bebek dedı esımın sperm sayı ve hızı dusuk dıye, aglayarak eve gıtmıstım o gun, bosuna ugrasma dedı bana asılama bıle tutmaz dedı. bı daha ona gtmedım 4 doktor sonunda bırını buldum sukur .
özelde doktor bulmak zor, develettede sıra bulmak ımkansız

canım ya valla niye böyleler anlamıyorum Allah iyi İnsanlarla karşılaştırsın. Devlette Hsg için 1 Yılın dolması mı lazım canım

canım ya valla niye böyleler anlamıyorum Allah iyi İnsanlarla karşılaştırsın. Devlette Hsg için 1 Yılın dolması mı lazım canım
doktorlar cok acımasız , genelde bana onlar denk geldı 4 5 doktor degıstırdım,
kuzu normal bı yerde cektırdım ben ya devletı hıc bılmıyorum, onuda ben kendım gıttım cektırdım kımsenın cektır dedıgı yoktu, anca tup bebek dıyolardı

anladım kuzum saol hakkımızda hayırlısı olsun

Nasılınız kızlarrr, test yapan varmı ya da nezaman yaapcaksınız
Bende heyecanla bekliyorum
Kızlar ben iğneden sonra hala değerlendiremedim kocam bey hasta olunca bu akşam olcak inşallah. pazar sabah 11 de oldum iğneyi. Ne kadar karamsar olmalıyım iğneden önce cuma günü değerlendirdik.
Kuzum igneden once degerlendirmissin bu arti simdiden sonra degerlendirsen tutar veya tutmaz demeye hakkimiz yok sonucta Allah bilir o yuzden stresse sokma kendini insallah olur

İyiym kuzucum ben beklemedeyim sen nasılsın nasıl gidiyor 9. Gün test yaptım iğnenin etkisini görmek için negatif cıktı inşallah bundan snra pozitife döner
Ayy insallah su mubarek gunlerin hurmetine bu defa pozitif gor az kalmis

Bende iyim sukur merakla bekliyorum sonuclari
Hersey iyi hamdolsun rdv bekliyorum

İyim kuzum doktora git gel aynı hayata devam dün tekrar femaraya başladım Cuma kontrol var bakalım aynı yollarda tekrar devam ediyorum sen napıyorsun nasılsın
Bende iyim Kuzum sukurler olsun Ayy hadi insallah yeni umut yeni heyecan insallah bu defa yumurtalarin bol olsun ikiz olsun

Bende iyim Kuzum sukurler olsun Ayy hadi insallah yeni umut yeni heyecan insallah bu defa yumurtalarin bol olsun ikiz olsun
İnşallah kuzum ya femaranın kutusundaki son haplarım inşallah tutar ama tutmaz ise bir kaç ay bekleyip direk tüp bebeğe yönelicem bakalım nasip kısmet Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın

İnşallah kuzum ya femaranın kutusundaki son haplarım inşallah tutar ama tutmaz ise bir kaç ay bekleyip direk tüp bebeğe yönelicem bakalım nasip kısmet Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın
Insallah gerek kalmaz tup bebege rabbim bu mubarek aylarin hurmetine nasip eder
Son sansin da mucizeler olur ya

Ayyy bende doktoruma aşılama yapalım diyorum kabul etmiyor benimki de özel hepsi farklı düşünüyor heralde bu arada Benim doktorum 7.5 cm rahim kalınlığına mükemmel en sevdiğim görüntü bu dedi bence gayet iyiymiş sizin rahim kalınlığınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…