Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ayyy cok az kalmıssss yaaa,
heyecan dorukta , var mı belırtın vs kuuzum
bnımdaha ıgne sonrası 2.günüm
yani benimde 4. günüm öyle hissettiğim gördüğüm bir belirti olmadı şuan için canım. Sadece bu sabah alt tarafta zonklama oldu bi 15 dk boyunca o da belirtiden sayılır mı bilemiyorum. Akışına bıraktım açıkcası kendimi dinlemiyorum :)

yani benimde 4. günüm öyle hissettiğim gördüğüm bir belirti olmadı şuan için canım. Sadece bu sabah alt tarafta zonklama oldu bi 15 dk boyunca o da belirtiden sayılır mı bilemiyorum. Akışına bıraktım açıkcası kendimi dinlemiyorum :)
canımm benım ınsallah guzel haberlerını beklıyorum, gogus hassasıyetın var mı suan ?

canım senin ilk mi heyecanlısın :) İnşalllah tutar bebeklerrimiz hayırlısı olsun hakkımızda :KK200: yok ben test yapmıcam kuzum zamanı gelince yapıcam
canım bız uc buucuk yıllık evlıyız, ıkı bucuk senedır bebıs calısması devam edıyor.
kasımda ve aralıkta ıkı asılama denedım , ılkı kımyasal oldu ıkıncısı negatıf.
bırde yumurta takıbı denıyım dedım bakalım nasıp :)
sabırlısın ben 12 de baslarım sanırım yapmaya :KK53::sinirli:

canım bız uc buucuk yıllık evlıyız, ıkı bucuk senedır bebıs calısması devam edıyor.
kasımda ve aralıkta ıkı asılama denedım , ılkı kımyasal oldu ıkıncısı negatıf.
bırde yumurta takıbı denıyım dedım bakalım nasıp :)
sabırlısın ben 12 de baslarım sanırım yapmaya :KK53::sinirli:
anladım kuzum inşallah bu sefer tutar uğraşmaya gerek kalmadan bu sefer sabırlı olmak istiyorum kuzum ya ondan

anladım kuzum inşallah bu sefer tutar uğraşmaya gerek kalmadan bu sefer sabırlı olmak istiyorum kuzum ya ondan
amınnn canım ya ınsallaahhh nasıp olur yoksa tup bebekk.
haklısın bende kendımı dızgınlemeye calısıyorum hep, ınsan uzuluyorda negatıfı gorunce ne bılıyım degısık ya.
iğneden snra ılıskı duzenınız nasıl oldu

amınnn canım ya ınsallaahhh nasıp olur yoksa tup bebekk.
haklısın bende kendımı dızgınlemeye calısıyorum hep, ınsan uzuluyorda negatıfı gorunce ne bılıyım degısık ya.
iğneden snra ılıskı duzenınız nasıl oldu
evet üzülüyor kuzum. Sakin ol İnşallah vardır ve tutunur :KK200: Ben iğneden önceki günü değerlendirdim + 35. saati + ertesi gün. Sonrada gün aşırı artık. SEn nasıl değerlendirdin canım

evet üzülüyor kuzum. Sakin ol İnşallah vardır ve tutunur :KK200: Ben iğneden önceki günü değerlendirdim + 35. saati + ertesi gün. Sonrada gün aşırı artık. SEn nasıl değerlendirdin canım
aynen bnde daha sakınım ya kımyasaldan sonra bıraz hevesım kırıldı once sevınıp sonra uzuldum bı degısık hıssedıyorum...
kuzu ben cumartesı doktora gıttım bır yumurta catlamıs dedı hemen hemen ılıskı dedı sabah 11de bıde aksam degerlendırdık ıkı kere olsun dedı doktor,
pazar gunu 22mm doger yumurta ıcın ıgne yaptım aksam boş gectı, pazartesı ılıskı oldu, salı ve carsamba olacak.
bakalım nasip :KK200::anneadayı:

aynen bnde daha sakınım ya kımyasaldan sonra bıraz hevesım kırıldı once sevınıp sonra uzuldum bı degısık hıssedıyorum...
kuzu ben cumartesı doktora gıttım bır yumurta catlamıs dedı hemen hemen ılıskı dedı sabah 11de bıde aksam degerlendırdık ıkı kere olsun dedı doktor,
pazar gunu 22mm doger yumurta ıcın ıgne yaptım aksam boş gectı, pazartesı ılıskı oldu, salı ve carsamba olacak.
bakalım nasip :KK200::anneadayı:
hadi bakalım kuzum hakkımızda hayırlısı olsun :KK200: hangi şehirdesin canım

hadı guzel haberlerını beklıyorum sen kac yıllık evlısın canım ılk deneme mı ?
ben 1 kere daha catlatma iğnesi olmustum ama rahim duvarım inceydi 5 di tutmadı. benim 1 yıl olmadı ama pcos oldugu için şimdiden başladım malesef çünkü evlendiğimden beri korunmuyorum ve hiç gebelik gerçekleşmedi..

ben 1 kere daha catlatma iğnesi olmustum ama rahim duvarım inceydi 5 di tutmadı. benim 1 yıl olmadı ama pcos oldugu için şimdiden başladım malesef çünkü evlendiğimden beri korunmuyorum ve hiç gebelik gerçekleşmedi..
cok ıyı yapmıssın kuzum ne kadar erken okadar ıyı,
rahım kalınlıgı ıcın suan bısey verdımı doktor fıtıl vs ?
bana bısey vermedı ıyı dedı kalınlık ama bılmıyorum :KK43:

cok ıyı yapmıssın kuzum ne kadar erken okadar ıyı,
rahım kalınlıgı ıcın suan bısey verdımı doktor fıtıl vs ?
bana bısey vermedı ıyı dedı kalınlık ama bılmıyorum :KK43:
Napalım biliyorum pcosun böyle olduğunu bende şimdiden başladım :KK43: Yok ya vermedi ben sordugumda 8mm idi. (onuda ben sordum) iğne olurkende 10mm olmuştur diye düşünüyorum. Ben düzgün bir dr bulamadım ki.. Doktor gelmiş bana diyor ki gel aşılama yapalım ne dedim. Ya ilk önce bi tüplerime bak ilaç tadavisi uygula olmadı aşılama yap. Hadi hepsini geçtim bi hsg flan çek. Gittiğim yer özeldi yani para tuzağı çıktı bnde birdaha gitmedim birşeyde sormadım doktora. Devlette Arıyorum arıyorum ya randevu yok ya da ilgilenmiyor özelde de böyle işte parayı nasıl kopartırım senden diye bakıyor. Yani adam akıllı bir doktor bulupta gidemiyorum kuzum koskoca ankara da :skandal:

Kızlar ben iğneden sonra hala değerlendiremedim kocam bey hasta olunca bu akşam olcak inşallah. pazar sabah 11 de oldum iğneyi. Ne kadar karamsar olmalıyım😓 iğneden önce cuma günü değerlendirdik.

X