Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ozamana kadar çatlama ihtimalide var dimi degerlendirim
Benim doktor yanlış söylemeyeyim iğneyi vurulmadan önce carsamba falan kontrolde 15mm di cumartesi günü kontrole gel dedi ama ne olur ne olmaz erken çatlama ihtimaline karşılık Perşembe günü değerlendirin boşa gitmesin cumartesi günü gelirsin catlamadiysa iğne yaparız catlatiriz dedi
Ay sormayı unuttum smdi aklıma geldi hangi saatleri dedi sana doktor degerlendir diye
Bize şey dedi iğneyi vurduğu gün olsun sonra gün aşırı olsun 1 hafta dedi saatli degil mi dedim hayır saatli yapmana gerek yok zaten sperm de yumurta da belli süre canlı kalıyor dedi biz de cumartesi ve pazar peşpeşe yaptık daha sonra gün aşırı yaptık 1 hafta

öğlen saat 12:30da yemeğe cıktım bir anda başım döndü ve ayaklarımın altından yer kaydı arkadaşlarım hemen kolonya verdi rengimin gittiğini söylediler. Dün geceden beri hafif kasık kasılmalarım var . psikolojik olabilir mi dıey dusundum ama baş dönmem ciddiydii .

Ben de iğne yaptirdigim zaman çok araştırdım buralarda üye olmadan çok dolandım da anladığım kadarıyla iğnenin verdiği hormon da etkiliyormus vücuda HCG verildiği için herhalde ama bende öyle şeyler olmamıştı işte bı 5 ya da 6. Gün ağrı başlamıştı hala da devam ediyor hatta arttı biraz istersen bı test al bak en azından iğne etkisi gitmiş mi gitmemiş mi öğrenirsin ileriki günlerde test yaptığında kesin emin olursun en azından hadi inşallah rabbim sana da verir minik mucize

aminnnn duan kabul olur inşallahhhh :) evet bugün işten çıkınca alayım , hangi testi alayım acaba ?

aminnnn duan kabul olur inşallahhhh :) evet bugün işten çıkınca alayım , hangi testi alayım acaba ?
İnşallah ben ilk testi laboquick vardı toplu almıştım onunla yaptım daha sonra kan veremedigim bı gün ilerleme var mı diye bakmak için albi marka testle yapmıştım koyulasmisti laboquick falan iyi diye biliyorum ben ama genelde eczanede ne varsa onu alırdık

Test yaptım ama cok silik bir cizgi var sanırım ilacın etkisi yavas yavas geciyor bugün 6. Gün normal mi

Eklentiler

• DA5A2D0E-CFE5-4F99-AF39-26999DB88312.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 35
  • 4CD64CB6-3599-4BCD-A420-5845D32C7B50.jpeg
    63,8 KB · Görüntüleme: 34
  • EC8F6C08-B436-4F19-82B4-03A175FD1F05.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 33
Biraz önce test yaptım bugün 6. Günüm normal mi cok silik geldi gözüme

Eklentiler

• 425CBEC0-3BAA-448C-B786-5F85FCB894CB.jpeg
    220,2 KB · Görüntüleme: 35
  • 7DC8C0DC-3430-4DDD-9F19-D358942AAC60.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 31
  • D896F170-0DDC-4780-B3A0-30BCB128D24B.jpeg
    63,8 KB · Görüntüleme: 34
Biraz önce test yaptım bugün 6. Günüm normal mi cok silik geldi gözüme
Evet ilacın etkisi baya geçmiş çok çok silik çizgi var sanki belli bile değil bence iyi yani ben burada bir doktora sordum iğne etkisi ne zaman geçer diye adam bana 2 gün sonra geçer onun etkisi dedi biraz tuhaf geldi o kadar erken geçer demesi

Peki ben tekrar ne zaman yapayım test . 2 gün cok erken değil mi ya

Peki ben tekrar ne zaman yapayım test . 2 gün cok erken değil mi ya
Bana da öyle gelmişti bilmiyorum söyleyen doktor da baya ünlü biri sen en erken iğne günü hariç 12. Gün yap bence en erken o zamanlarda yapın diyorlar çünkü 10. Gün gebelik öğrenen de çok var da bilemedim senin iğne etkisi geçtiği için çıkar mı çıkmaz mı benim çıkmamıştı çünkü

İğne etkisi gecince cıkmıyor mı yani

İğne etkisi gecince cıkmıyor mı yani
Yok seninki daha erken geçmiş bana göre 10. Günde falan da belki gozukur senin demek istedim burada çünkü 10. Günde öğrenen çok okudum tabi kan tahlili en kesin
Ya bir de perşembe iğne vuruldum cuma cumartesi değerlendirdik pazar boş pazartesi değerlendirdik doktor carsamba cuma da demişti ama gerek var mı
Bence devam edin biz 1 hafta devam etmiştik geç döllenme olayları falan da oluyor ya belki öyle biseyler de olur sonuçta doktorların bı bildiği vardır herhalde siz deneyin yine de bence

günaydın canım :) bakalım bugün 7. gün pazar günü 10. gn olacak o zaman tekrar yaparım . inanılmaz sancım var regli olacakmısım gibi birde dün gece 10 kez resmen lavaboya gittim geldim umarım bunlar belirtileridir

Günaydın canım hadi inşallah bakalım Allah yardımcın olsun bende hala tuvalet işi yok sadece benim de kaşık ağrım vardı ve adetime 4 gün falan kala karın ağrısı başladı tamam dedim artık bu kesin adet oluyorim olmadı ama hala devam ediyor o ağrılar vücut kabul edemedi hamile olduğunu galiba hala tuvalete gidip acaba adet mi oldum diyorim bazen

ne güzel ya :) inşallah bende yaşarım bu duyguları :)

Tekrar bir test yapın yapmadıysanız. Birde progestan falan kullanıyorsanız eğer bırakın o adet gelmesini engeller

Sağlıcakla gelsin inşallah hayırlı olsun

Günaydın kızlar. Bende dün gece son femeramı aldım bugün kontrole gidicem. Erken gidiyorum biliyorum ama adet olduğumda muayene olamamıştım telefondan doktor başla sonra gel dedi. Bende biter bitmez gidiyim dedim. Bakalım ne durumda yumurtalar. Birde dün eşim için arısütü bal polen karışımı aldık. Bende kullansammı ondan sizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…