Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar. Bende dün gece son femeramı aldım bugün kontrole gidicem. Erken gidiyorum biliyorum ama adet olduğumda muayene olamamıştım telefondan doktor başla sonra gel dedi. Bende biter bitmez gidiyim dedim. Bakalım ne durumda yumurtalar. Birde dün eşim için arısütü bal polen karışımı aldık. Bende kullansammı ondan sizde
muz ve keçi boynuzu pekmezi de alabilirsin canım bence işe yarıyor

en erken kacıncı gun yapmalıyım benım bıraz silik cıktı etkisi gectığı için cıkar dıye düşünyorum ama bilemiyorum
yani 11 günde silik çizgiyle görenler olmuş canım ama ben adetim gektikten sonra baktım ilk tedavimde sürekli baktığım için psikolojimi etkilemişti
çatlatma gününü saymadan 11 günden itibaren bak istersen

O içiyor canım. Vardır bencede mutlaka ☺️ Birde o karışımı aldık şimdi umarım şifa olur. Nasip olur hepimize artık☺️
inşallah canım olumlu düşün hep
beni belki duymuşsıundur hem pko hem fazla kilo hem haşimato vardı
dokuz ay normal denedik sonra iki ay da tedavi oldum
ikinci ay pek takmadım kendini rahat bırak inşallah en hayırlı zamanda gelecektir

inşallah canım olumlu düşün hep
beni belki duymuşsıundur hem pko hem fazla kilo hem haşimato vardı
dokuz ay normal denedik sonra iki ay da tedavi oldum
ikinci ay pek takmadım kendini rahat bırak inşallah en hayırlı zamanda gelecektir
Hepsi bende de var kuzum. Bunları hiç kafana takma. Ben bunlardan dolayı hamile kalamam sanıyordum. Çok şükür 4 kere hamile kaldım. Ama malesef sebebini bulamadığımız kayıplar yaşıyorum.
İnşallah bu ay sana da nasip olcak bende takmadığım zamanlarda oldu hep ☺️

Hepsi bende de var kuzum. Bunları hiç kafana takma. Ben bunlardan dolayı hamile kalamam sanıyordum. Çok şükür 4 kere hamile kaldım. Ama malesef sebebini bulamadığımız kayıplar yaşıyorum.
İnşallah bu ay sana da nasip olcak bende takmadığım zamanlarda oldu hep ☺️
bende oldu çok şükür kalp atışı bekliyorum inşallah sende kayıp vermezsin bir daha canımm rabbim sağlıkla kucağına aldırsın

X