Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eski hayal kirikliklarindan kaynaklariniyor ama bak bana okadar negatif gordum birgun adet gecikse ayaklarim popoma vura vura kan vermeye gidiyorum 🤣🤣
Evet hatta bikere kan verdim eve giderken regl olmuşum 😰 geçen ay Kimyasal oldu.
İnşallah bu sefer vardır ve sağlıkla devam eder ❤️

Çıktı kuzu maalesef 1.71 negatif. Ay çok isterdim.
Başka.bahara kaldı 🌼
Sıkma canını vardır Allahın bi bildiği. Bizim için yazılan zamanı sabırla beklemekten başka çaremiz yok. Rabbim şaşırtmasın isyan ettirmesin. Dualarla tedavilerle geçiricez o zamana gelene kadar. Elimizden başka bişey gelmiyor ne yazık ki ☹️

Sıkma canını vardır Allahın bi bildiği. Bizim için yazılan zamanı sabırla beklemekten başka çaremiz yok. Rabbim şaşırtmasın isyan ettirmesin. Dualarla tedavilerle geçiricez o zamana gelene kadar. Elimizden başka bişey gelmiyor ne yazık ki ☹️
Evet kuzum aynen demekki henüz zamanı gelmemiş.gecen ay kimyasal oldu bu ay negatif. Hayırlısı buymuş demekki inşallah en kısa zamanda herkese nasip olur sağlıkla 🤲♥️🌺 sabır, dua ve tevekkül istiyor Rabbim

Bu ay tekrar basliyacakmisin
Bak hem senin ilkmis insallah ikincide tutar ♥️
Yok kuzum bende tam tersi oldu ,ilk aşılama da kimyasal gebelik geçirdim bu ay ikinci aşılama oldu, iki yumurta ile negatif oldu.
Eşimin spermi düşüktü oda altı ay oldu baya düzeldi kendimiz deniycez bı.alti ay bakalım 🤲❤️

X