Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cuma günü gittigimiz doktora yolladim cevap bekliyorum
Hastaneyi aradım mecbur sonucu göremiyorum diye cuma günüyle aynısını söyledi şok oldum dış gebelik değil demişti cuma günü oy oy
çok üzüldüm Allah sabır versin, herseyde bir hayır vardır dediğiniz gibi, Allah saglıkla bebeginize kavusmayı nasip etsin inşallah

Kızlar bugün bende yaptım ovitralleyi dua edin
Birde 23 mm 1 tane yumurtam varmış ilişki doktor 36 sonra dedi ama siz nasıl yaptınız
Canım benim de 23 mm yumurtam varken iğne oldum, 14. Gün testim pozitif çıktı şükürler olsun İğneden sonraki gün ve ondan sonra gün aşırı devam etti. İğneden önceki gün de ilişki olmuştu, sana da nasip olsun inşallah

Kızlar bugün bende yaptım ovitralleyi dua edin
Birde 23 mm 1 tane yumurtam varmış ilişki doktor 36 sonra dedi ama siz nasıl yaptınız
Ben ilkinde iğne sonrası ardarda 3 günü degerlendirmistim hamile kalmıştım. Genelde iğne sonrası gun ve ardından gün aşırı ilişki öneriyor doktorlar.

Cuma günü gittigimiz doktora yolladim cevap bekliyorum
Hastaneyi aradım mecbur sonucu göremiyorum diye cuma günüyle aynısını söyledi şok oldum dış gebelik değil demişti cuma günü oy oy
Canim benim 6. Haftada düşük oldu 3-4 gün bekledim çünkü doktor bakıp bakıp eve gönderdi yoğun kanamam olmadi lekelenme şeklinde hep kahverengi kan geldi çok da halsizdim başımı kaldiramiyordum. Benim de beta yüksekti düşmediği için devletteki doktorlar hala hamileyim sanıyorlardı halbuki bebek tuvalete oturunca löp diye düştüğünü gördüm akinti sandim ve küretaj olana kadar da beta düşmedi çünkü yoğun bir kanamam yoktu kanama olmadığı için içerde bozulan kan yavaş yavaş beni zehirlemeye başlamıştı. Özelde acilen kürtaja aldılar 3 gün hastanede yattım 2 aya kadar beta anca normal seviyeye geldi. Yavaş yavaş düşüyordu... bunları seni korkutmak için değil bilgin olsun diye söylüyorum. Umarım kısa zamanda atlatırsın ve tekrar sağlıklı bir şekilde gebe kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…