Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bir süre ne kan aldirmak ne arastirma yapip hastaneye gitmek istemiyorum ya
Psikolojik olarak aşırı yorulmusum onu hissettim.
Bir de bir sey fark ettim burada hamile olduğumu söylediğim zaman imzama genbelik tablosunu eklemeye elim hiç gitmemişti. En başında mi hissettim bilemiyorum
Havamin degismesi icin bir seyler yapmam lazim

Cicegim seni oyle iyi anliyorum ki bende senin yasadigin cok seyi yasadim kkyi kapattim gittim cok cok zor biliyorum hemen baslamak zorunda degilsin baslama kan verme bebek konusma kendine gelene kadar gerekirse buraya dahi girme yeterki sen iyi ol hemen gecmesi imkansiz biliyorum ama insan zamanla alisiyor bunda da vardir bir hayir diyebiliyor sen biraz rahatla sonra gene baslarsin istedigin hazir hissettigin bir zaman da Ama sunu bil seni cok seviyoruz ve atlatacagini biliyoruz keske bu surecte gercekten yaninda olabilsem

Ben de aynısını yaşadım keseyi bile göremedim çok üzüldüm senin için allah sabır versin ve bir daha kimseye yasatmasin

Kapatmayı düşünmedim burayı,kapatirsam daha yalniz kalirim gibi
Tek dileğim dış gebelik olmasın betam düşüyor olsun
Çünkü mudahale gerektiren bir durum olursa özelde dış gebelik için 4-5bin arası müdahale oluyor devlet has.canli canli yapiyor
Kuzum bide adet görür gibi geliyor ya düşükten kanama,simdi ben adette mi gorucem ustune nasil bisey bu?
Ben de aynısını yaşadım keseyi bile göremedim çok üzüldüm senin için allah sabır versin ve bir daha kimseye yasatmasin
Görmemek daha mi iyi bilmiyorum beni cok sarstı yine güçlüyüm gibi geliyor bilemedim
Verende Rabbim alanda.. Tek can borcum Rabbime olsun,minnoslarimizla ahirette kavusuruz

Dis gebelik olamaz cicegim sen kese gordun
Kuzum ben adet gormemistim ustune 3 ay cunki ilacsiz adet olmuyorum ama
Sende bu ay gormezsin sanirim cok kan kaybi oldugu icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…