Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar 14. Günüm test yaptım pozitif çıktı adetimede 4 gün var sizce doğrumudur ovitrelle bütün hamilelik belirtileride var

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım belirtim yok ben o yüzden de tutmamıştır diye düşünüp duruyorum. sadece hem dün hem bugün biraz başım döndü işteyken o kadar. ha bir de göğsümün ucuna dokunup çok hafif sıktığımda sızlıyor. test yapmaya da korkuyorum artık negatif çıksa üzüleceğim pozitif çıksa kimyasal olma ihtimalinden dolayı netleşene kadar stres olacağım. çok yıpratıcı bir dönem gerçekten
Anlıyorum gerçekten bende 9 aydır istiyordum ve sonunda oldu Allahıma şükürler olsun ama ben inanıyorum seninde olcak en kısa zamanda stres yapma stresten uzak dur Allah sanada nasip etsin inşallah ne zamandır bebek düşünüyorsun

Anlıyorum gerçekten bende 9 aydır istiyordum ve sonunda oldu Allahıma şükürler olsun ama ben inanıyorum seninde olcak en kısa zamanda stres yapma stresten uzak dur Allah sanada nasip etsin inşallah ne zamandır bebek düşünüyorsun
çok teşekkür ederim canım altı aydır deniyoruz. iş stresi de etkiliyor gibi şeyler duymuştum o da canımı sıktı ama dikkat ediyorum artık her şeye bozmuyorum moralimi kendimi yormuyorum. bebeği de illa olacak diye şartlandırmıyorum olabildiğince rahat olmaya çalışıyorum. hislerine güveniyorum fazla yıpranmadan pozitifi görürüm umarım ❤️

çok teşekkür ederim canım altı aydır deniyoruz. iş stresi de etkiliyor gibi şeyler duymuştum o da canımı sıktı ama dikkat ediyorum artık her şeye bozmuyorum moralimi kendimi yormuyorum. bebeği de illa olacak diye şartlandırmıyorum olabildiğince rahat olmaya çalışıyorum. hislerine güveniyorum fazla yıpranmadan pozitifi görürüm umarım ❤️
Yani kendini rahat bırak 6 ay daha yeni olur elbetki çok farklı bi duygu isteyen herkese nasip etsin olunca bana haber ver mutlaka🙂

Merhaba konu sahibi ve diğer yorumlaşan arkadaşlar ..çatlama iğnesi kullananlar bana bi dönebilir mi ? Bi kaç soru sormak istiyorum malesef cevremde kullananlar yok özelden bi kac soru sorabilirmiyim🙏🏼

Canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Biraz bahseder misin kaç yumurtan vardı ilişkiler ne zaman oldu testleri ne zamanlar yaptin
Teşekkür ederim ilk denememde oldu 1 yumurtam gelişti sol tarafta 18 mm ulaşınca çatlatma iğnesi vuruldum tabi femara ilacı kullanmıştım 5 gün sonrasında çatlatma iğnesi vuruldum sabah 11 de vuruldum gecede 11 de ilşki olsun dedi sonra gün aşırı olsun dedi oldu çok şükür o şekilde

Teşekkür ederim ilk denememde oldu 1 yumurtam gelişti sol tarafta 18 mm ulaşınca çatlatma iğnesi vuruldum tabi femara ilacı kullanmıştım 5 gün sonrasında çatlatma iğnesi vuruldum sabah 11 de vuruldum gecede 11 de ilşki olsun dedi sonra gün aşırı olsun dedi oldu çok şükür o şekilde

Maşallah canim çok şükür sağlıkla kucağına al inşallah darısı da başımıza 💜

Bende klomen kullandım yarın iğne olcam ertesi gün önemli demişti ilişki sonrası yattınız mu uzun süre kusura bakmayın sordum bende sol tarafımda yumurta varmış hazır çatlatmak için inşallah şifa olur iğne

X