Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar 14. Günüm test yaptım pozitif çıktı adetimede 4 gün var sizce doğrumudur ovitrelle bütün hamilelik belirtileride var

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Buenky00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
20
13
23
Ovitrelle kullananlar 14. Günüm test yaptım pozitif çıktı adetimede 4 gün var sizce doğrumudur ovitrelle iğne etkisi olabilir mi bütün hamilelik belirtileride var, öncesinde femara kullanıp sonra çatlatma iğnesini vuruldum

Ovitrelle kullananlar 14. Günüm test yaptım pozitif çıktı adetimede 4 gün var sizce doğrumudur ovitrelle iğne etkisi olabilir mi bütün hamilelik belirtileride var, öncesinde femara kullanıp sonra çatlatma iğnesini vuruldum
Bende catlatma ignesi oldum 12. Gunde negatif cikmisti 14. Gune kadar etki kalirmi bilmem bende kalmamisti ama igne oldugumda cok vucudu etkiliyor hamile gibi ağrılarım da olmstu. Tekrrlayin bnce testi yarın ihtimal var gibi

Bende catlatma ignesi oldum 12. Gunde negatif cikmisti 14. Gune kadar etki kalirmi bilmem bende kalmamisti ama igne oldugumda cok vucudu etkiliyor hamile gibi ağrılarım da olmstu. Tekrrlayin bnce testi yarın ihtimal var gibi
12. Günde yaptım ben negatif ti 14. Gün yaptım pozitifti 12. Güne kadar etkisi falan diyorlar adet olucam 3 gün sonra o zamanı bekliyorum kan testi yapmadım daha normal adet olduğumdada sancılarım göğüs hassasiyeti falan oluyordu ama bilemedim inşallah doğru bir testtir

12. Günde yaptım ben negatif ti 14. Gün yaptım pozitifti 12. Güne kadar etkisi falan diyorlar adet olucam 3 gün sonra o zamanı bekliyorum kan testi yapmadım daha normal adet olduğumdada sancılarım göğüs hassasiyeti falan oluyordu ama bilemedim inşallah doğru bir testtir
Yani ilk negatif sonra pozitif ciktiysa ihtimal olabilir ama tekrr tekrr yapmadan anlasilmaz bir durum maalesef en dogru sonucta dr un dedigi gün kan vermek

canım hamile misin

Bugün kan verdim 203 çıktı sanırım ama sonuçta ek sonuç ve alem yok diyor kırmızı görünüyor ama hamilemiyimdir doktora gitmedim sonuç için
203 iyi bi değer hamilesindir, sen yine de iki gün sonra tekrar kan ver değerinin katlayıp katlamadığına bakmak için

dört ya da beşinci gün yaptım pozitifti, dokuzuncu gün negatifti, bu gece on dördüncü güne gireceğim
Canım bende 12. Gün 14. Gün 16. Gün 18. Gün yaptım hepsi pzitif çıktı ben yine emin olamadım kan verdim kandada çıktı bende araştırdığımda negatif negatif sonra pozitif çıkabiliyor iğnenin etkisi 10 güne 12. Güne kadar sürüyormuş belkide sende kimyasal gebelikte olabilir deşer yükselip düşmüştür sende bi kontrole git doktora belirtilerin varmı bende adet belirtileri gibi aynı kasıklarımda ağrı göğsümde hassasiyet var mesela

Canım bende 12. Gün 14. Gün 16. Gün 18. Gün yaptım hepsi pzitif çıktı ben yine emin olamadım kan verdim kandada çıktı bende araştırdığımda negatif negatif sonra pozitif çıkabiliyor iğnenin etkisi 10 güne 12. Güne kadar sürüyormuş belkide sende kimyasal gebelikte olabilir deşer yükselip düşmüştür sende bi kontrole git doktora belirtilerin varmı bende adet belirtileri gibi aynı kasıklarımda ağrı göğsümde hassasiyet var mesela
canım belirtim yok ben o yüzden de tutmamıştır diye düşünüp duruyorum. sadece hem dün hem bugün biraz başım döndü işteyken o kadar. ha bir de göğsümün ucuna dokunup çok hafif sıktığımda sızlıyor. test yapmaya da korkuyorum artık negatif çıksa üzüleceğim pozitif çıksa kimyasal olma ihtimalinden dolayı netleşene kadar stres olacağım. çok yıpratıcı bir dönem gerçekten

X