Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Sonucum negatif maalesef

Direk 0 çıktı bide
Niye silik çizgi çıkıyor anlamadım. Yaptığınız test markaları da yanlış sonuç verme ihtimali düşük olan testler. Hakkınızda hayırlısı olsun canım. Üzülme desem boş stres yapma desem boş. Günümüzde kendiliğinden hamile kalan sayısı o kadar azaldı ki :KK43: her 5 kadından 3 'ü pcos.

Niye silik çizgi çıkıyor anlamadım. Yaptığınız test markaları da yanlış sonuç verme ihtimali düşük olan testler. Hakkınızda hayırlısı olsun canım. Üzülme desem boş stres yapma desem boş. Günümüzde kendiliğinden hamile kalan sayısı o kadar azaldı ki :KK43: her 5 kadından 3 'ü pcos.
Pcos olmasan da aynı ki bak ben mesela. Sebepsiz infertilite acayip çoğaldı

Evet en iyi testlerden di yaptığım test en net kan testi hayırlısı böyleymiş pcos dışında çikolata kistim de var maalesef :KK43:

Evet en iyi testlerden di yaptığım test en net kan testi hayırlısı böyleymiş pcos dışında çikolata kistim de var maalesef :KK43:
Canım ben 1 ay boyunca sabah ve akşam yemeklerinde yeşil biber yedim( rahmi temizliyormuş. Soğan suyu içtim kist kalmadı. Pcos başlangıcı vardı minik minik çok sayıda demişlerdi. Geçen ay kontrole gittim 2 yumurtalıkta da kist yok ve pcos değilsin dediler. Smear testi de yaptırdım geçen ay o da temiz çıktı. Kist için bunları dene istersen

Canım ben 1 ay boyunca sabah ve akşam yemeklerinde yeşil biber yedim( rahmi temizliyormuş. Soğan suyu içtim kist kalmadı. Pcos başlangıcı vardı minik minik çok sayıda demişlerdi. Geçen ay kontrole gittim 2 yumurtalıkta da kist yok ve pcos değilsin dediler. Smear testi de yaptırdım geçen ay o da temiz çıktı. Kist için bunları dene istersen
Teşekkür ederim deneyeyim sabah akşam mı içicem soğan suyunu.

Yeşil biber hemen hemen her kahvaltıda yiyoruz biz zaten ama bilmeden yani eşim seviyor diye eşlik ediyordum😅 soğan suyu kötü kokuyor mu ya ben de ilaçtan kist olma ihtimaline karşı içmek istiyorum da merak ettim hazır soylemisken ben de bakayım dedim😅

Canım ben 1 ay boyunca sabah ve akşam yemeklerinde yeşil biber yedim( rahmi temizliyormuş. Soğan suyu içtim kist kalmadı. Pcos başlangıcı vardı minik minik çok sayıda demişlerdi. Geçen ay kontrole gittim 2 yumurtalıkta da kist yok ve pcos değilsin dediler. Smear testi de yaptırdım geçen ay o da temiz çıktı. Kist için bunları dene
Pcos da aşılama, çatlatma tedavisi daha olumlu sonuç veriyormuş
Benim 2.ci klomen ve çatlatma olmadı ama

Tekrar başlarsan femara dene bence çok okudum daha etkili diye. Hoş benim olmadı 2 aydır ama çok var klomenden femaraya geçip daha çok fayda gören
Keşke Femara yazsaydı klomenle güzel büyüyor yumurtan diyip tekrar klomen yazdı öyle deyince bişi diyemedim d.r bilir sonuçta diye ama bende femaranın daha iyi olduğunu duydum. Olumlu konuştu rahim duvarın baya kalınlaşmış olur tutar yumurta büyüklüğü de iyi demişti ama maalesef olmuyor üzülüyor insan böyle olunca.

Keşke Femara yazsaydı klomenle güzel büyüyor yumurtan diyip tekrar klomen yazdı öyle deyince bişi diyemedim d.r bilir sonuçta diye ama bende femaranın daha iyi olduğunu duydum. Olumlu konuştu rahim duvarın baya kalınlaşmış olur tutar yumurta büyüklüğü de iyi demişti ama maalesef olmuyor üzülüyor insan böyle olunca.
Benim normalde yumurta büyümesinde sıkıntı yoktu fazla büyüyüp çatlamıyordu. Ona rağmen klomen kullandığımda yumurtam 15-16 oluyordu bence o pek etkili bir ilaç değil

X