Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Yarın da idrar testi yapacağım hala gölge dahi varsa gidip kan vereceğim en neti bu sanırım. Eşime söyleyeceğim zorla götür diye vazgecersem
Yoksa bile eninde sonunda yüzleşeceksin canım nasıl olsa. Ben hiçbir zaman korkmadım test yapmaktan. Birkaç gün daha stres yapmıyorum o günleri yok diye üzülerek ağlayarak geçiriyordum adet olduktan sonra tekrar tıpış tıpış doktor yoluna gidiyordum.

İlk hafta kuruydu canım 8. Günden sonra dediğin gibi akıntım olmuştu.hatta günlük pet kullanıyordum. 6. Haftaya kadar sürdü
Benim arada olurken bugün yoğunlaştı günlük ped takmayı düşündüm ben de o derecede. Sağ kasık ağrısı ile beraber tabi. Yarın eğer regl olmazsam test de tamamen temiz çıkmazsa kan vereyim

10.cü günüm iğne günü hariç. kasık bel ağrısı göğüs hassasiyetim akıntım var birde sivilceler çıktı yarın tekrar test yapcam bakalım.
Çoğu belirtisi adet ile aynı zaten canım. Hatta iğneden dolayı daha baskın hissediyoruz ağrıları. Daha erken başlıyor ağrılar. Hormon yüklediğimiz için. Benim sırtımda omzumda felan hiç çıkmaz normalde ama iğnelerden çıkmıştı. Rabbim tez zamanda kucağınızı doldursun inşAllah canım.

Benim ikinci iğnem geçen ay iğne etkisi 8.gun gitmişti hiç belirtim yoktu bu ay farklı bilmiyorum amin inşallah

Benim ikinci iğnem geçen ay iğne etkisi 8.gun gitmişti hiç belirtim yoktu bu ay farklı bilmiyorum amin inşallah
Benimde 1 haftada bitiyor canım etkisi. Progestan kullanıyor musun? Kaç aydır deniyorsun. Ben 12. Ay kimyasal oldu 15. Ay düşük oldu 19. Ay aşılama ile kaldım. 16. Ay hsg çektirdim.

Yok vermedi hicbirsey. Kendim alıp kullanmayı bile düşündüm hatta. Ama nasıl kullanılacağını bilmiyorum yanlış birse olur diye vazgeçtim. Zaten Dr değiştireceğim devam edersem
Vermemesi garip aslında. Kimi vajinal olarak kullandırıyor kimisi oral yoldan kullandırıyor. Ben ilk ay ağızdan kullandım diğer ay vajinal olarak kullandım

Hayır duphaston kullanıyorum günde 3 kere yumurtlama dönemin de 1 buçuk senedir deniyoruz şuan hamilemisiniz.
Yok canım 15 aylık kızım var düşünmüyorum. Olmaması için çaba gösteriyorum. O tutunmasını kolaylaştırıyormuş canım 2 ayda vermişti doktorum. Kızımda 20 haftalığa kadar riskli gebelikti. İlk 3 ay kullanmıştım iğne sonrasını saymazsak.

Evet kimyasaldan sonra doktorum kullandırmıştı Progestanı hayla var elimde şuan ki doktorum iki aydır duphaston kullandırıyor bebek olursa rahmin tutunmasını sağlıyor kist oluşumun da engelliyormuş aynı zaman da

Rabbim kabul etmeyeceği duaya eli açtırmaz amin dedirtmezmiş canım. Sadece vakti var. Geçiktiriyorsa güzelleştiriyordur. Stres yapma diyenlere o kadar gıcık olurdum ki konuşmazdım bile. Hatta evden çıkmayı bile bırakmıştım eve kapatmıştım kendimi. Bizimde sınavımız bu . Rabbim verdiğinde canı ile imtihan etmesin inşAllah canım. Kızım tek böbrek ve kalbinde delik var. Bu stres olmadığı için yaptığım stresin yanında bir hiç inanki. İstemek yetmiyor . rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşAllah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…