Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

1 kisi 2 kişi değil ki rastgele herkes konu komşu iş arkadaşı aile.. hangi birini tersleyebilirsin ki işte.. Amin çok teşekkür ederim

1 kisi 2 kişi değil ki rastgele herkes konu komşu iş arkadaşı aile.. hangi birini tersleyebilirsin ki işte.. Amin çok teşekkür ederim
Biz daha fazla, 32-34 hatta birkaç aya birer yaş daha atacak
Ailelerimizde dahil olmak üzere herkes bu konuda çok düşüncesiz olabiliyor maalesef Sıkmayın hiç canınızı her şey güzel olacak inşallah

Bende henüz kabullenemedim ama birkaç ay sonra 30 oluyorum

Ailelerimizde dahil olmak üzere herkes bu konuda çok düşüncesiz olabiliyor maalesef Sıkmayın hiç canınızı her şey güzel olacak inşallah

Bende henüz kabullenemedim ama birkaç ay sonra 30 oluyorum
İnşallah 30 dönüm noktası derler ya inanmazdım. Doğum gunum geçti eee dedim ne oldu 29 değil 30 diycez. Ama sonra farklı oldu Bi gün biriyle konuşmuştuk böyle demişti dersin belki ilerde

Ya evet ama içimdeki küçük kızı hep korumaya devam o ayrı ay bu arada rüyamda bile regl oldum mu diye kontrol ediyordum kafayi yemezsem iyi bende hala birsey yok ya olmadım ne bebek geldi ne regl bu ne ya
Regl geliyor kızlar hem de fena sancıyla. Pembe akıntı geldi rüyamda görmüştüm şimdi de gerçekten oldu sizden pozitif haberleri bekliyorum size sevineyim bari

Gelsin bakalım ..reglin bitsin öteki aya odaklan sağlam psikolojiyle ...bizede dua et lütfen
Sanci yine geçti devamı yok. Biraz bu regl zorlu geçecek anlaşılan, kist falan yoktur inşallah ya.. ediyorum tabiki Rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin en kısa zamanda size de bana da tüm bekleyenlere de herkese dua ediyorum

Bende 40 yasindayim kızlar 2 ay sonra 41 oluyore
Merhaba varmi bir degisiklik ben sabah ilk idrarla yaptim negatif yine ama regl olmusum gibi agrim var

Stresten o bile gelmiyor O ay benimde aşırı sancılı geçmişti
Hadi ya benim zaten çok sancılı geçer bunun üstü acillik olmak öyle diyim. Ama sancı kayboldu yine yani hafif pembe akıntı oldu. Bunun artarak devam etmesi lazımdı ama. Belli ki birkaç gün surundurecek öyle olacak. Igne olmamış olsam takip ederdim geç döllenme mi yerlesme kanamasi mi diye neyse ki öyle Bi ihtimal yok ignede dimi 14 te yoksa yoktur. Bi de o stresi yaşamayalım. Eski testleri de atayım gördükçe canımı sıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…