Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Hiç ağlayıp canını sıkma benim de aynı böyle oluyordu adetime 2 gün kala hafiften hassaslaşmaya başlamıştı

Merhabalar bütün yazışmalarınızı okudum isteyen ve bu yolda yürüyen tüm kadınların allahım kucağını boş bırakmasın sağlıklı kolaylıkla nasip etsin
19’nda bende ovitrella iğne vuruldum ve bugün belimde ağrı ve göğüslerimde hassasiyet oldu hemde çok ve sol bacağım kasığımdan itibaren ağrıyor diş ağrısı gibi normal mi sizce? Bir anda halsizlikte başladı normalde çok aktif biriyimdir

Evt hepsi iğnenin etkisi bende ateş halsizlik ve inanılmaz kasık ağrısı karın ağrısı olmuştu ..

Bu arada şimdi banyo yaptıktan sonra fark ettim meme çevrem biraz koyulasmis ve hafif sıkınca süt geliyor ve yüzüm sivilce doldu P papatyamm13
Ya benim de yuzum sivilce doldu. Göğüs sadece uçlar biraz koyulasti ama çevresi yani areola kısmı aynı gibi sanki. Bi de uçları hafif yarılmış gibi ortası beyazlıyor ama sıkıp bakmadım benim daha önce prolaktin yükselmişti o zaman da göğüslerimde degisim olmuştu o yüzden belirti niyetine saymadım yine öyle olmuş olabilir diye

Bu arada şimdi banyo yaptıktan sonra fark ettim meme çevrem biraz koyulasmis ve hafif sıkınca süt geliyor ve yüzüm sivilce doldu P papatyamm13
Bi de kasık batması oluyor ozellikle solda. sonra akıntı geliyor regl oldum diye koşuyorum ama beyazımsı akıntı gelmiş oluyor o batma da geçiyor sonra biraz. Eğilip kalkınca birsey kaldırınca falan kasiklarimda hafif dolgunluk batma gibi degisik hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…