Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Ya benim de yuzum sivilce doldu. Göğüs sadece uçlar biraz koyulasti ama çevresi yani areola kısmı aynı gibi sanki. Bi de uçları hafif yarılmış gibi ortası beyazlıyor ama sıkıp bakmadım 😅 benim daha önce prolaktin yükselmişti o zaman da göğüslerimde degisim olmuştu o yüzden belirti niyetine saymadım yine öyle olmuş olabilir diye
Bu sivilceler ilactanmi acaba normalde ben sivilcelenmem 🤷🏻kasıklarım ağrıyor igil igil regli ağrısı gibi ..goguslerde bişey yok

Bu sivilceler ilactanmi acaba normalde ben sivilcelenmem 🤷🏻kasıklarım ağrıyor igil igil regli ağrısı gibi ..goguslerde bişey yok
Benim canim cok sıkkın bu sabah resmen regl agrisi ile uyandim. Belim karnim bacaklarim yani normalde de regliden once agrim olur reglimden agrili gecer o baslamadan onceki agrinin aynisi var cok uzgunum cokkkkk

Bi de kasık batması oluyor ozellikle solda. sonra akıntı geliyor regl oldum diye koşuyorum ama beyazımsı akıntı gelmiş oluyor o batma da geçiyor sonra biraz. Eğilip kalkınca birsey kaldırınca falan kasiklarimda hafif dolgunluk batma gibi degisik hissediy

Benim canim cok sıkkın bu sabah resmen regl agrisi ile uyandim. Belim karnim bacaklarim yani normalde de regliden once agrim olur reglimden agrili gecer o baslamadan onceki agrinin aynisi var cok uzgunum cokkkkk
Aynı şeyleri yaşıyoruz şuan oldu olacak gibiyim

Atar misin canim bi
20240824_115611.jpg

1okurguncesi 1okurguncesi gebelikte sadece gölge vardi, erkende silik var ama koyulasma yok gibi yani biraz daha bekleyince önceki günlerle kıyas edeceğim ama hiç umudum kalmadı koyulasmasi gerekirdi. Zaten kamerada daha da az gorunuyor 🥲
20240824_120509.jpg

1okurguncesi 1okurguncesi gebelikte sadece gölge vardi, erkende silik var ama koyulasma yok gibi yani biraz daha bekleyince önceki günlerle kıyas edeceğim ama hiç umudum kalmadı koyulasmasi gerekirdi. Zaten kamerada daha da az gorunuyor 🥲Eki Görüntüle 3470405
İğnenin üstünden 14 gün geçti kaset testte belli olmaz diye düşünüyorum. Erken gebelik testinde de yine gözüküyor aslında. Adetine kaç gün kaldı 🙄

İğnenin üstünden 14 gün geçti kaset testte belli olmaz diye düşünüyorum. Erken gebelik testinde de yine gözüküyor aslında. Adetine kaç gün kaldı 🙄
Belli belirsiz gölge gibi kasette. Eşim de aynisini söylüyor. Hatalı da olabiliyor demistin Bi de artı med bu 🤦‍♀️ erken gebelik pembemsi silik bayağı. Tarif ettigim gibi kamerada çıkmıyor ikisi de. 14. Günü iğnenin. İlk adet günüm 1 ağustos, 5 gün kalmış gösteriyor uygulama

Belli belirsiz gölge gibi kasette. Eşim de aynisini söylüyor. Hatalı da olabiliyor demistin Bi de artı med bu 🤦‍♀️ erken gebelik pembemsi silik bayağı. Tarif ettigim gibi kamerada çıkmıyor ikisi de. 14. Günü iğnenin. İlk adet günüm 1 ağustos, 5 gün kalmış gösteriyor uygulama
Bu markanın hatalı gösterdiğini çok okudum, zaten aile hekimimiz bu testlere çok güvenmemek gerektiğini söylüyordu. Bir de kamerada daha silik gözüküyor net çıkmıyor ona rağmen ben ikinci çizgiyi rahat bir şekilde görüyorum aslında sen daha net görüyorsundur. Bence sen git kan ver en temizi böyle çok stresli oluyor var mı yok mu bekle bekle 🤦🏻‍♀️

X