Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

O zaman yaptığım testleri düşünüyorum böyle bile değildi belli belirsiz çok çok silik bir çizgiydi. Senin 2. yaptığın testte ben direkt görüyorum çizgiyi diğerleri beklediği için zaten net gözüküyor. Ya yarın kan verin ya da tekrar bir yapın derim ben Amiin inşallah

Ay heveslendirmek istemem ama ben silik değil daha belirgin çizgi görüyorum
Ama onu da öğle vakti yaptım o da bekledi yine de umut var midir simdi eşim de aynısını dedi ama benim elimde erken gebelik testi kalmadi ki unutmusum almayi aynısını nobetcilerden bulabilirim inşallah yarın yapmak icin

Özellikle prodoctor sor bence varsa ondan al bir de ne kadar sürede çıkıyor dikkat et. Ben 2 farklı markayla denedim ikisinde de hemen belirdi gittikçe koyulaştı. Ya da böyle strese girme yarın 14. gün zaten özel hastane acilinde beta hcg baktırıcam de 1 saate çıkıyor sonuç

Benim ilk 10 dk çıkmadı bugün. Moralim çok bozuldu sonra 25.dk falandı galiba baktım hayalet cizgi vardı ama kaçıncı dk çıktı bilmiyorum. Sonrasinda bekledikce daha da koyulasmis tabi bu halini de yeni gördüm dünden koyu gibi Bi tık. Kağıdında 30 dk sonrasını geçersiz diyor. Kan vermeye korkuyorum prodoktor bulabilecegimi sanmıyorum buralarda

Evet kan vermek biraz korkutuyor ama net oluyor insanın üzerinden yük kalkıyor aslında varsa hangi marka olduğu önemli değil çıkıyor zaten hafta sonu testle koyulaşma takip et pazartesi sağlık ocağında verirsin kan o zamana kadar belli olur zaten

Böyle takip yaparken koyulasma farkı için ayni marka devam ediliyor diye biliyorum o yüzden aynısını alayım diye düşünmüştüm. Şimdi eşim nöbetçi eczaneyi aradi elimdekinin aynisi varmis alacagiz Evet haklısın da işte negatif ihtimalini düşünüp korkuyor insan. Yarın da evde test yapınca silik görürsem kan icin cesaret bulabilirim inşallah

Ben çok net çizgiler gördüğüm ve içten içe gebelikten şüphelendiğim halde kan sonucunu beklerken kesin yine negatif çıkıcak diye stresten ölüyordum o yüzden çok iyi anlıyorum seni. Ay hadi inşallah hayırlı haber verirsin

İnşallah Rabbim bekleyişte olan herkese sağlıklı hayırlı evlat versin, içinde bize de ben de şimdi yorumunu merak edip tekrar foto çekmek için bakınca ve yoruma hem umutlanmak istiyorum hem umutlanma diyorum kendime bakalım yarın nasıl çıkacak bu kez

Amin inşallah hep dua ediyorum Rabbim isteyen herkese kolaylıkla nasip etsin Beklemek çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…