Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bişey sorcamda affedersiniz adetin 3.gunu doktora gidiyoruz ya haliyle henüz temiz olmuyoruz doktor vajinadanmı bakıyor yumurta takibine :KK43: şimdiden stres yaptım da ondan sorayım dedim
Bende 3. Gün gittim hormonlara baktı kan testinde muayene etmedi canım klomen vermişti ama klomen bitişi muayene etti

Kızlar bişey sorcamda affedersiniz adetin 3.gunu doktora gidiyoruz ya haliyle henüz temiz olmuyoruz doktor vajinadanmı bakıyor yumurta takibine :KK43: şimdiden stres yaptım da ondan sorayım dedim
Adet olmak engel deģil canım. Genelde vajinadan bakiyorlar yumurtalar için

Sagol cnm darisi basiniza ins hemen hemen 2 yila yakindir deniyoruz benim tuplerim kapaliydi eylulde tup bebek yaptirdik negatif oldu bu ay nasil olduysa hamile kaldim.
Allahim tamamina erdirsin cnm sag saglim kucaginiza almayi nasip etsin
Ücreti ne kadar bir tüp bebegin
Ben iki aydir catlatma ignesi oluyorum tutmadi belki bizede tüp bebek diycekler bu ay ondan soruyorum

Ben iki aydir catlatma ignesi oluyorum tutmadi belki bizede tüp bebek diycekler bu ay ondan soruyorum
Ucret degisiyor cnm her hastane ayni degil ben jinemed grupta yaptirdim kalamiss tup bebek merkezi hemen hemen 8 bin lira gitti ama negatifle sonuclandi hatta bu ay sonu capa tip fakultesi hastanesinde tup bebege baslicaktim.

Ucret degisiyor cnm her hastane ayni degil ben jinemed grupta yaptirdim kalamiss tup bebek merkezi hemen hemen 8 bin lira gitti ama negatifle sonuclandi hatta bu ay sonu capa tip fakultesi hastanesinde tup bebege baslicaktim.

Selam kızlar
Dün iğne oldum bugun çatlamışmı diye kontrole gidicem.
Yalnız eşimin amcası ağır hasta Allah korusun kaybetme durumu var hastanede bekliyor şuan ameliyat için.
Eğer bugun eşim eve gelmezse diğer günler tutturma şansım varmı sizce.
Koyun can derdinde kasap et derdinde gibi oldu ama çok emek verdim bu ay günleri kaçırcam diye çok korkuyorum:KK43:

Selam kızlar
Dün iğne oldum bugun çatlamışmı diye kontrole gidicem.
Yalnız eşimin amcası ağır hasta Allah korusun kaybetme durumu var hastanede bekliyor şuan ameliyat için.
Eğer bugun eşim eve gelmezse diğer günler tutturma şansım varmı sizce.
Koyun can derdinde kasap et derdinde gibi oldu ama çok emek verdim bu ay günleri kaçırcam diye çok korkuyorum:KK43:
Biz igne oldugum gunden itibaren 3 gun üst uste birliktelk yapmistk. Ama tabi sperm sayisina bagli bunlar esimde skinti yoktu denedik bizde.

Biz igne oldugum gunden itibaren 3 gun üst uste birliktelk yapmistk. Ama tabi sperm sayisina bagli bunlar esimde skinti yoktu denedik bizde.
Eşim gelcek çok şükür bu aksam eve canım. Ama iki gündür çalışma yoktu o yuzden dediğin gibi arka arkaya çalışmak yakalamak lazım
Seninde hayırlı ugurlu olur inşallah:))))

Kızlar bugün iğne olalı 12 gün hatta 6 kasım saat gündüz 12 de vuruldum iğnemi sabah test yaptım silik pozitif veriyoe hamile miyim ben şimdi yoksa iğne etkisi mi hala lütfen cevap verin çok heyecanlanıyorum

Eklentiler

• 05CA8F73-B867-4C81-993A-9C36EB06A2B7.jpeg
    05CA8F73-B867-4C81-993A-9C36EB06A2B7.jpeg
    107,1 KB · Görüntüleme: 173
X