Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bende dü vuruldum iğneyi bana dr 12 ve 36 . Saatte birliktelik sonra gün aşırı dedi ilk hafta icin. Daha sonra normal yasantindaki gibi yapabilrsnz demisti. Ben bugünu ve yarini da degerlndirip sonra gun asiriya dönücem. Sen ne zamn vuruldn iğneyi ?
Ben çarşamba yaptırdım öğle civarı dün gece ilişki oldu yani 36 saat sonra

Ben çarşamba yaptırdım öğle civarı dün gece ilişki oldu yani 36 saat sonra
Peki bugün de degerlendirme yaptinz mi ? Bizim de 36.saatimz bugünde. Ben yarında degerlendirme yapmayı düsünüyorm sonra gün aşiri dedi dr.

Peki bugün de degerlendirme yaptinz mi ? Bizim de 36.saatimz bugünde. Ben yarında degerlendirme yapmayı düsünüyorm sonra gün aşiri dedi dr.
Ben de bugün olmaz diyodum dün oldu ya ama değerlendirelim o zaman bizde ya ilişki öncesi soğuk duş alıyor ya hasta edecem adami

Ben de bugün olmaz diyodum dün oldu ya ama değerlendirelim o zaman bizde ya ilişki öncesi soğuk duş alıyor ya hasta edecem adami
Canım ben bugün 36.saatimi degerlendirdjm. Yumurta catladiktan sonra 12-24 saat yaşar diyor ya doktorlar. O yüzden 24 saat dolmadan tekrar deneme yapicaz. Herşey nasip ama tüm fırsatları değerlndiriyoruz biz :nazar: hatta ben dünden peri Progestan içiyorum. Dr ic demisti. Bebğin rahat tutnması için :KK200:

A Atyil bunlari bilerek soruyorum eğer erken yaptıysan kimi zamn cıkmiyormus tatlm. Günün gectiyse daha net belli oluyor hem o zamana kadar buyüyr ve hormonlar önce kana sonra idrara karışıyor

p a t u l i p a t u l i Benimde midem bulaniyor mu bana mı öyle geliyor bilmiyorum. Birde kasigima birşey sallanıyor ara ara.3 gün sonra test yapmayı düşünüyorum .senin ne kadar var bata

Kızlar bişey sorcamda affedersiniz adetin 3.gunu doktora gidiyoruz ya haliyle henüz temiz olmuyoruz doktor vajinadanmı bakıyor yumurta takibine :KK43: şimdiden stres yaptım da ondan sorayım dedim

X