Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar , bildiğiniz adet sancısı çekiyorum. İğnenin 4.gunu çatlama oldu ilişki oldu. İğnenin yan etkisi olduğunu düşünüyorum yaşayan varmı merak ettim bugünlerde

sizlere bir sorum olacak bayanlar iğneden 14 gün sonra adet olunur deniyor internette ama ben iğne olduğumda adetime 20 gün vardı şimdi ben normal zamanımda mı yoksa iğneden 14 gün sonra mı olacağım sizler nasıl oldunuz lütfen biriniz beni aydınlatın çünkü şu an iğnenin 9. günü ve benim hafif adet sancım var:KK57::KK64:
Aynı şeyi yaşıyoruz bende sancılıyım. Biyerde okumuştum ama kaynağı bulamadım tekrar. Sanırım iğnenin yan etkisi ama sıkıntılı biraz sancım

Aynı şeyi yaşıyoruz bende sancılıyım. Biyerde okumuştum ama kaynağı bulamadım tekrar. Sanırım iğnenin yan etkisi ama sıkıntılı biraz sancım
bende çok merak ediyorum ve ilk kez tedavi görüyorum beklemek o kadar zor ki sürekli konuları okuyup duruyorum bi de ben sorayım dedim sağolun valla siz cevap verdiniz

bende çok merak ediyorum ve ilk kez tedavi görüyorum beklemek o kadar zor ki sürekli konuları okuyup duruyorum bi de ben sorayım dedim sağolun valla siz cevap verdiniz

benim de bat 30 kasım of of acaba iğne yüzünden erken mi olacak erken olacaksam 5 gün sonra olmayacaksam 11 gün sonra zamanım
Yok ya adet sancısı değildir, benimde daha 10 günüm var ortalama. Beklicez mecbur:KK43: hayırlara vesile olsun

sizlere bir sorum olacak bayanlar iğneden 14 gün sonra adet olunur deniyor internette ama ben iğne olduğumda adetime 20 gün vardı şimdi ben normal zamanımda mı yoksa iğneden 14 gün sonra mı olacağım sizler nasıl oldunuz lütfen biriniz beni aydınlatın çünkü şu an iğnenin 9. günü ve benim hafif adet sancım var:KK57::KK64:
Canim o vucuda gore degisiyor mesela ben ilk ay vuruldugumda adetim normal zamanimda oldu ikinci ay 5gun gcikti bu ayda 15.gun tam adetime denk geliyor yani degisiyor gulum cok takilma ona sen normal zmaanini bekle kafani karistirma hem adetin gelmezse supriz olur :)

Valla canim 3 gun beni agrilar bitirdi kasigim yani. Bugun o kadar yok cok sukur rahatim az az var agri. Senle ayni gun vurulduk demi igneyi hadi bakim ikimizde tutturursak ayni zamandada dogururuz :-)
Kasık ağrısı iğneden önce çok vardı sonra kayboldu bugun 4.gunu bildiğin adet sancısı var halen geçmedi içten içe sancıyor :/
Aynen canım inşallah vardır ya bu kadar emek beklemek felan Allah yüzümüzü güldürsün inşallah:)

Kasık ağrısı iğneden önce çok vardı sonra kayboldu bugun 4.gunu bildiğin adet sancısı var halen geçmedi içten içe sancıyor :/
Aynen canım inşallah vardır ya bu kadar emek beklemek felan Allah yüzümüzü güldürsün inşallah:)
Insallah canim agrilar normal dedi bana doktorum o yuzden cok takilma zamanini bekle bakalim seninde bat 1 aralik demi

Selam , 14. Gunde olman lazim cunku adet dongun ne olursa olsun yumurta catlama gununden 14. Gun sonra adet olursun. Doktorlarda yumurtlama tarihini adetten 14 gun oncesi olarak hesaplar

Hemen olur mu yaa canım 1 hafta için oluyor diye biliyorum, umut fakirin ekmeği ama işte beklemekten başka çaremiz yok inşallah hepimizin vardır :)
Ya psikolojik de olabilir bende arada oyle hissediyorum ama yok bisey bekleyecegiz canim yapacak bisey yok hayirlisiyla guzel haberleri paylasiriz insallah

Kızlar merhaba yakın zamanda istanbul anadolu da hsg çektirenler rica etsem fiyat yazabilirmi? Devlet hastanesine gittim geçen gün sıra yokmuş pek durumumuz da müsait değil şu aralar. O yüzden en uygun hastaneyi arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ediyorum.

X