Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kizlar herkese tedavilerinde hayirli olumlu sonuclar almalarini diliyorum. Bende birtane olgun yumurta olmasina ragmen doktorum herseferinde iki catlatma ignesi veriyor. Ilk ay cok agrim vardi gögüslerime kazak degse aciyordu. Bu ay hic agrim yok. Insallah bende bu ay hüsrana ugramam :110:

Selam kizlar herkese tedavilerinde hayirli olumlu sonuclar almalarini diliyorum. Bende birtane olgun yumurta olmasina ragmen doktorum herseferinde iki catlatma ignesi veriyor. Ilk ay cok agrim vardi gögüslerime kazak degse aciyordu. Bu ay hic agrim yok. Insallah bende bu ay hüsrana ugramam :110:
İnşallah canım inşallah hep beraber pozitifi görürüz

Kızlar merhaba geçen ay tüp bebek yaptırmıştım negatif olmuştu hastaneye gidip içerdeki jeli temizlemişlerdi sonrasında zaten adet oldum, ama geçen aydan beri göğüs ağrılarım dinmedi acayip derece şişkinlik var bu ay adetim 2 gün gecikti bugün 3. gün hala gelen giden yok ne kadar çok hormon ilacı yüklendiyse bünyemi sarstı bu adet gecikmesini de hamileliğe bağlamıyorum arkadaşlar o kadar ilaçtan sonra, ama tabi ki yinede Rabbimin mucizeleri bitmez inşallah o mucize bana da güler. Biraz daha beklicem eğer olmazsa pazartesi kan testi yaptırcam bana dua edin umutlanmak istemiyorum yinede.

Bende bugün sabah ovitrelle vuruldum. Bel ağrım çok. Ve yeni yeni kasık ağrım var . Iğne etkisini gösteriyor yavastan. Yarın da catlayacak nasipse. Ve sonra 2 gün üst uste iliski önerdi dr. Daha sonra gün aşırı biliktelik önerdi..

Bende bugün sabah ovitrelle vuruldum. Bel ağrım çok. Ve yeni yeni kasık ağrım var . Iğne etkisini gösteriyor yavastan. Yarın da catlayacak nasipse. Ve sonra 2 gün üst uste iliski önerdi dr. Daha sonra gün aşırı biliktelik önerdi..
Hakkinizda hayirlisi olsun ins tutar cnm

Aynı tedavi şeklini ben gördüm canım allah gönlümüze göre versin benim 9. Gün halen ağrım oluyo hafif hafif

Çok şiddetli kasik ağrısı yumurta çatladığını mi gösterir bende iğne yaptırdım da bide üst üste mi ilişki olacak yoksa 1 gün durup mu teşekkürler:)

Çok şiddetli kasik ağrısı yumurta çatladığını mi gösterir bende iğne yaptırdım da bide üst üste mi ilişki olacak yoksa 1 gün durup mu teşekkürler:)
Canım bende dü vuruldum iğneyi bana dr 12 ve 36 . Saatte birliktelik sonra gün aşırı dedi ilk hafta icin. Daha sonra normal yasantindaki gibi yapabilrsnz demisti. Ben bugünu ve yarini da degerlndirip sonra gun asiriya dönücem. Sen ne zamn vuruldn iğneyi ?

Yok yapamadim korktum Negatif cikarsa diye evde yanlizim esimin oldugu gün yapicam pazar günü:halay:
Pazar a kadar kesin sonucu öğrenirsin zaten canım. Hakkımızda hayrlsi olsun. Bende vuruldm ama onu dusünmeyip kendimi baska islerle mesgul edicem..

Pazar a kadar kesin sonucu öğrenirsin zaten canım. Hakkımızda hayrlsi olsun. Bende vuruldm ama onu dusünmeyip kendimi baska islerle mesgul edicem..
Aynen bende öyle düsündüm iki gün daha beklerim tek sonuc alirim aklimda aoru kalmaz
Nezaman belli oluyor seninki

Aynen bende öyle düsündüm iki gün daha beklerim tek sonuc alirim aklimda aoru kalmaz
Nezaman belli oluyor seninki
Ben dün vuruldum. Bugün catlayacak yumurta nasipse. Bat 20 kasım. Bende adet tarihime kadr beklerim kesin sonucu almak icin. Eğer adet günüm gecerse kesinlikle hemen test yaparim. Daha benm 2 haftam var anlayacağın

Ben dün vuruldum. Bugün catlayacak yumurta nasipse. Bat 20 kasım. Bende adet tarihime kadr beklerim kesin sonucu almak icin. Eğer adet günüm gecerse kesinlikle hemen test yaparim. Daha benm 2 haftam var anlayacağın
Sayili günler cabuk gecer
Bende adetime kadar bekleyecektim ama dayanamadim pazar sabahi test yapicam bakalim

X