Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben galiba adet oldum bikac damla geldi. tam günümde gecikmeden geldi en azindan
Ben simdi yarın mi gideyim doktora perşembe gidersem kendi doktorum orada değil
Adet olduğuna eminsen bugün 1.günün oluyo canım. Sakın üzme kendini, yarın git bence doktoruna

Kizlar mrb.dunden beri cok fazla akintim var .ovulasyonda cok silik cikiyor.galiba yine enfeksiyon oldu.tedavi önceside fitil falan kullanmistim
Akıntım iğne yapılmadığım aylarda benim de bazen çok yoğun oluyo canım, ama her zaman enfeksiyon olmuyodur bence. Ağır kokulu, koyu sarı veya yeşilimsi bi akıntıysa, kaşıntın ve kasık ağrın varsa o zaman enfeksiyon ihtimali olabilir. Ama her zamanki gibi bi akıntıysa ve miktarı fazlaysa bi sorun yoktur diye düşünüyorum

Okadar haklisinki insanlara anlam veremiyorum baskalarinin problemlerini kaşımaktan zevk aliyorlar.neden ama neden 34 yasindayim anlamiyorum.ben okadar cok korkarimki cocuk konusunda insanlari uzmekten bir tane var ama verende Allah alanda Allah vebal altina girmek cok kotü.ben hep baskalarina yapacagim kirici bir davranisın benden degilde ya oglumdan cikabilecegini dusünürüm
Allah korusun. Kimseyi takma boşver canım. En iyisini yapıyosun, kimseyi kırma Allah görüyo zaten kimin ne olduğunu

Akıntım iğne yapılmadığım aylarda benim de bazen çok yoğun oluyo canım, ama her zaman enfeksiyon olmuyodur bence. Ağır kokulu, koyu sarı veya yeşilimsi bi akıntıysa, kaşıntın ve kasık ağrın varsa o zaman enfeksiyon ihtimali olabilir. Ama her zamanki gibi bi akıntıysa ve miktarı fazlaysa bi sorun yoktur diye düşünüyorum

Koyu sarı yogun ve kasikta ağri var bir regl olsam checkup yaptircam

A AloeeVeraa canim ilk test mayıs ayında tip fakültesinde yapıldı
2.test eylül ayında yapıldı doktor bu iste yanlışlık var dedi tekrar istedi acaba hangi doğrudur kafam o kadar karıştı ki sperm sayısı birinde 68 milyon çıktı diğerinde 12 milyon cikti

Eklentiler

• 20181002_155417.jpg
    20181002_155417.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 17
  • 20180926_225830.jpg
    20180926_225830.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 21
A AloeeVeraa canim ilk test mayıs ayında tip fakültesinde yapıldı
2.test eylül ayında yapıldı doktor bu iste yanlışlık var dedi tekrar istedi acaba hangi doğrudur kafam o kadar karıştı ki sperm sayısı birinde 68 milyon çıktı diğerinde 12 milyon cikti
Ay canım bilmiyorum ki aralarında uçurum var resmen. Bi kez daha mı yaptırsanız acaba, bi de spermiogramın en doğru sonucu tüp bebek merkezlerinde bakıldığında çıkıyomuş canım. Benim eşimin de 9 milyon sperm konsantrasyonu, totalde 35 milyon. Varikoselden dolayı eşim ameliyat olucak bu ayın 12 sinde ama biz de düşünüyoruz bi tüp bebek merkezinde tekrar test yaptırmayı. Ama çok büyük farklılık çıkmaz diye düşünüyodum. Sizinki çok farklı canım bi tekrarlayın bence

Canım özel hastaneye de güvenemiyorum tip fakültesinde ve devlet hastanesinde yaptırdım 2.semen testini yaptırdığımda stresli bi dönemdeydik acaba o yüzden mi oyle çıktı diye düşünmüyor degilim
Ay canım bilmiyorum ki aralarında uçurum var resmen. Bi kez daha mı yaptırsanız acaba, bi de spermiogramın en doğru sonucu tüp bebek merkezlerinde bakıldığında çıkıyomuş canım. Benim eşimin de 9 milyon sperm konsantrasyonu, totalde 35 milyon. Varikoselden dolayı eşim ameliyat olucak bu ayın 12 sinde ama biz de düşünüyoruz bi tüp bebek merkezinde tekrar test yaptırmayı. Ama çok büyük farklılık çıkmaz diye düşünüyodum. Sizinki çok farklı canım bi tekrarlayın bence

Canım özel hastaneye de güvenemiyorum tip fakültesinde ve devlet hastanesinde yaptırdım 2.semen testini yaptırdığımda stresli bi dönemdeydik acaba o yüzden mi oyle çıktı diye düşünmüyor degilim
Yumurta 36.saat çatlaması gerekmiyormuydu ben halen ovulosyon dönemindeyim şimdi ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı çatlama iğnesinden sonraki 4.gun bugün acaba 2.yumurtada yarın catliyacak sanirim

Olursan bugün azda olsa 1.gün sayiliyor .yarin git bence ilac verirse zamanini kacirmazsin.hakkinda hayirlisi olsun.rabbim yuzüne baksin.uzülne sakin diyicem ama benimde her gecen ayda ümidim azaliyor..gecikmeden olabilmekte vucudun tedaviye yanit verdigini gosteriyormuş.
Amin canım inşallah yapicak bisey yok bakalım doktor ne dicek aşılama olma ihtimali de var çünkü kist falan yoksa

Mutlaka stres de etkiliyodur canım biraz. Benim eşim de o kadar çok gerildi ki, günler öncesinden testi düşünüyodu hep. Ama tüp bebek merkezleri bu işi en iyi bilen yerler. Biz testi özel hastanede yaptırdık. Sonra iki tane devlet hastanesine gittik ve doktorların ikiside tüp bebek merkezindeki sonuçlar en güvenilir sonuçlardır dedi, dönemsel olarak da sayıda düşüş olabiliyo dedi. Tabi biz bi daha test yaptırmadık. Ama tabi bizde varikosel de var ameliyat olucak eşim. Sizde varikosel yoksa testi bi tekrarlayın bence canım

Yumurta 36.saat çatlaması gerekmiyormuydu ben halen ovulosyon dönemindeyim şimdi ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı çatlama iğnesinden sonraki 4.gun bugün acaba 2.yumurtada yarın catliyacak sanirim
Vücuda lh ve hcg yükleniyo iğneyle canım. O yüzden iğneden sonra 10 gün kadar ovulasyon testi de gebelik testi de pozitif çıkabilir. Yanıltıcı sonuçlar onlar. Senin yumurtan daha önce çatlamıştır canım

Mutlaka stres de etkiliyodur canım biraz. Benim eşim de o kadar çok gerildi ki, günler öncesinden testi düşünüyodu hep. Ama tüp bebek merkezleri bu işi en iyi bilen yerler. Biz testi özel hastanede yaptırdık. Sonra iki tane devlet hastanesine gittik ve doktorların ikiside tüp bebek merkezindeki sonuçlar en güvenilir sonuçlardır dedi, dönemsel olarak da sayıda düşüş olabiliyo dedi. Tabi biz bi daha test yaptırmadık. Ama tabi bizde varikosel de var ameliyat olucak eşim. Sizde varikosel yoksa testi bi tekrarlayın bence canım
Varıkosel nasıl anlaşılıyor bize hiç öyle birsey var demediler ama

X