Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de hiç beğenmedim düzelir inşallah.
Sen neler yapıyosun kuzum pek yoksun artık buralarda?

Yeni ise girdim pek bakamiyorum valla whatsapp msjlarima bile aksamdan aksama bakiyorum klomen kullaniyorum suanda 2.gunum insallah guzel büyürler de olumlu sonuclar aliriz masallah seninkiler cok güzel büyümüş cnm insallah insallah hayirli haberlerle gelirsin benimkide guzel buyuse

Yeni ise girdim pek bakamiyorum valla whatsapp msjlarima bile aksamdan aksama bakiyorum klomen kullaniyorum suanda 2.gunum insallah guzel büyürler de olumlu sonuclar aliriz masallah seninkiler cok güzel büyümüş cnm insallah insallah hayirli haberlerle gelirsin benimkide guzel buyuse
Anladım canım hayırlı olsun yeni işin. İnşallah hepimiz bu ay çok güzel haberler veririz canım. Seninkiler de büyücek hiç merak etme. Bal tarçın çörek otu da yap derim, ben onun da çok etkisi olduğunu düşünüyorum

kizlar nasilsiniz ins gzl haberler aliriz. benim rabdevu 31 ekim bekliyorum. bakalim doktor nasl tedavi uygulayack
Hoş geldin canım özledik seni :) ben bildiğin gibiyim, bugün çatlatma iğnem yapıldı bekliycem artık. Bu süre içinde bi şey kullanmadın mı canım?

Canım hiç belli olmaz kaç yumurtayla şans olacağı, sonuçta insanlar her ay 1 yumurta büyütüyor, ya da iki. Benim de adetime 4 gün kaldı ama doktor adet bir hafta geçince test yap dedi, göğüslerim acıyor bacaklarım sızlıyor, bunlar benim adet öncesi belirtilerimdir, her şeyin hayırlısı demekten başka bir şey gelmiyor elden.
Aynen her şeyin hayırlısı, umarım farklı agridir seninki,gönlüne göre olur ins

Nedir o cnm tam tarif verebilirmisin
Bal tarçın ve çörek otunu karıştırıp sabah ve akşam yemeğinden önce aç olarak bi tatlı kaşığı yiyosun canım. Ben ölçülü yapmıyorum kapaklı bi kaseye göz kararı bal koydum, üzerine de çörek otu ve tarçını hemen hemen eşit miktarda koydum. Macun kıvamına gelicek önemli olan o. Yumurtaları çok güzel büyütüyo ve çoğaltıyo

Ya sabırrrrrr ya sabirrrrr .allah herkesin gönlüne gore verir[/QUO tabiki Allah ilk önce olmayana nasip etsin , fakat herkesin sorunu kendine,benim de 10 yaşını geçen bir oğlum var, 5. Sınıfa geçti, öğretmen okulda kardeşi olanlar parmak kaldırsın demiş, herkes kaldırmış, olmayanlar kaldırsın demiş ,sadece oğlum parmağını kaldırmış, eve gelir gelmez anne olabilir mi böyle bir şey, sınıfta sadece benim kardeşim yok dedi, çok üzülüyor, herkes yaşadığını bilir,bu yüzden karsimizdakini bu şekilde eleştirmeye hakkımız yok bence,herkesin kendi hayatı

X