Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana bundan önceki kontrolümde pazar akşamı ilişki olsun dedi ve akşam oldu, bu iğne yaptı bu akşam boş geçelim dedi. Yarın akşam da gece 12-12.30 civarı ilişki çok iyi olur dedi. Yani o saat 33-34. saat olcak canım. Sonra ertesi gün yine ilişki dedi

Canim catlayan yumurta 12 saat icinde döllenmeli dedi doktir.eger icerde sperm örneği yoksa yani dun gece iliski olmadiysa yarin gece gecte olabilir çünkü benim ilk iğneyi vuruldugumda vuruldugum gunün gecesinde çatladi yumurtam.bazisinin erken catlayabiliyir.ozelliklede yumurtasi 20mm in ustünde olanlar.ben o yüzden hem doktorun dediginden cikmamak hemde 36 saat kuraliba uymak adina igneden 1 gun önce muhakkak iliski oluyor böylece erken catlasada kacirmiyorum.heeee tuttumu yokkk :)

Canim catlayan yumurta 12 saat icinde döllenmeli dedi doktir.eger icerde sperm örneği yoksa yani dun gece iliski olmadiysa yarin gece gecte olabilir çünkü benim ilk iğneyi vuruldugumda vuruldugum gunün gecesinde çatladi yumurtam.bazisinin erken catlayabiliyir.ozelliklede yumurtasi 20mm in ustünde olanlar.ben o yüzden hem doktorun dediginden cikmamak hemde 36 saat kuraliba uymak adina igneden 1 gun önce muhakkak iliski oluyor böylece erken catlasada kacirmiyorum.heeee tuttumu yokkk :)
Tutması nasip işi kuzum o da olucak inşallah.
Ben de işte 36 saatten önce içeride sperm bulunsun demek istedim. Bizim dün akşam ilişki oldu o yüzden bu akşam olmasın dedi doktor. 2 ve 3 ekimde üst üste ilişki olsun sonra gün aşırı olabilir dedi. Bakalım neler olucak

Kizlar benim yumurtalarin hicbiri catlamadi.ovulasyon testi yapiyorum.bir ara koyulasir gibi oldu sonra siliklesti sonra tekrar koyulasir gibi oldu yine silik oldu.doktor zaten bu ay gelismemisler demisti.insallah regl olabilirimde kiste donüsmez.diger aylar catlama ignesi sayesinde regl oldum.normalde ilacsiz olamiyorum.eger olmazsan ilac vericem dedi.

Tutması nasip işi kuzum o da olucak inşallah.
Ben de işte 36 saatten önce içeride sperm bulunsun demek istedim. Bizim dün akşam ilişki oldu o yüzden bu akşam olmasın dedi doktor. 2 ve 3 ekimde üst üste ilişki olsun sonra gün aşırı olabilir dedi. Bakalım neler olucak

Olcak insallah ...icini ferah tut. Keciboynuzunu daya kocana kemirsin dursun.bence esinin ameliyatina gerek kalmicak insallah

Kizlar benim yumurtalarin hicbiri catlamadi.ovulasyon testi yapiyorum.bir ara koyulasir gibi oldu sonra siliklesti sonra tekrar koyulasir gibi oldu yine silik oldu.doktor zaten bu ay gelismemisler demisti.insallah regl olabilirimde kiste donüsmez.diger aylar catlama ignesi sayesinde regl oldum.normalde ilacsiz olamiyorum.eger olmazsan ilac vericem dedi.
Ovulasyon testi beni de yanıltmıştı. Benim de bi ara iyice silikti sonra hafif koyulaştı sonra yine silikleşti ve tam 17.günümde görebilmiştim piki. Biraz daha dene bakalım canım. Kist olmaz korkma, en kötü ihtimal doğal yoldan adet olup atarsın gibi geliyo bana

Olcak insallah ...icini ferah tut. Keciboynuzunu daya kocana kemirsin dursun.bence esinin ameliyatina gerek kalmicak insallah
İçimde bi olumluluk var zaten, inşallah mucize yaşarız :) eşime çakşır suyu, keçiboynuzu özü, havuç suyu, ceviz fındık muz yedirip içiriyom bol bol. 12 gündür yapıyoz bunları, bi etkisi olmamıştır daha ama belki diyorum mucize olur. Bi de işin kötü tarafı eşim 12 sinde ameliyat olcak benim bat 16 sı :KK48: hamile olsam bile ameliyat olmuş olcak :) olsun diyo, sen hamile ol da ameliyat olmuşken 2.yi çok uzatmayız o zaman diyo :-)

İçimde bi olumluluk var zaten, inşallah mucize yaşarız :) eşime çakşır suyu, keçiboynuzu özü, havuç suyu, ceviz fındık muz yedirip içiriyom bol bol. 12 gündür yapıyoz bunları, bi etkisi olmamıştır daha ama belki diyorum mucize olur. Bi de işin kötü tarafı eşim 12 sinde ameliyat olcak benim bat 16 sı :KK48: hamile olsam bile ameliyat olmuş olcak :) olsun diyo, sen hamile ol da ameliyat olmuşken 2.yi çok uzatmayız o zaman diyo :-)

Canim benim ya rabbim guzel kalbine gore versin insallah.sen yinede ultra erken gebelik testleri var ameliyat olmadan test yaparsin.benim dusük yaptigim gebeligimde 6 gün önce yapmistim bariz cıktı

Ovulasyon testi beni de yanıltmıştı. Benim de bi ara iyice silikti sonra hafif koyulaştı sonra yine silikleşti ve tam 17.günümde görebilmiştim piki. Biraz daha dene bakalım canım. Kist olmaz korkma, en kötü ihtimal doğal yoldan adet olup atarsın gibi geliyo bana

Hergun yapiyorum komple siliklesti.insallah dedigin gibi olur benim bat 12 ben yine 8 inde sogan suyuna baslicam.bu arada saracoglunun videosunda izlemistim şekil bozuklugu ve hiz problemi ve sperm sayisi yüzünden 4 yil cocugu olmayan bir adamin 10günlük keciboynuzu kullanimi sonucunda eşi hamile kalmiş

Gunaydin kizlar. Ben de dun klomenin 5. Gun yani son hapini ictim ve beklemeye gectim. Gunde 2 tane olacak sekilde kullandim ayni sekilde inofolic combiyi de kullaniyrum. Carsamba gunu dr kontrolum var. Normalde 33 34 gunde bir regl oluyorum ve yumurtam 18 19 20. Gunlerden birinde kesin catliyor.
Bakalim catlatma ignesi filan verecek mi? Bende tecrubelerimi sizinle paylasirim diger arkadaslara insallah bir faydamiz olur. Sevgiler
Hayirlisi olsun canim ins guzel haberlerini aliriz

Ben de ilk defa klomen ve çatlatma iğnesi kullandım. Kist falan mı oldu diye korktum acikcasi ama sonra gecti diye umursamadim. İnş bugün ignen yapılır senin de geri sayım başlar. Hemencecik gelir bebisin.
Selam canim. Benimde gecen ay igneden sora agrilar basladi adete kadar ara ara surdu. Bu ay bisi yok. Bi ay bi ayi tutmuyor yani agrida yapaliyor hic korkma. Bana kist flaan demedi doktorum:)

Kızlar kızlar ben geldimmm bugün son kontrolüm vardı gittim soldakiler gelişmemiş sagdaki 1 tane 19 mm olmuşlar çok şükür bugün iğneni vuruldum çok heycanliyim beklemedeyim gün aşırı iliski dedi 14 gün sonra gel dedi ayyy günler geçmez ki simdi haaa unutmadan eve geldim lavaboda peceteye yumurta aki akintim geldi ilk defa yakaladim kizlar sizce catladimi yoksa yakinmii A AloeeVeraa Umutumut82 Umutumut82
Ay hadi bakalim ins guzel haberler alirsin bu ay canim guzel gelismis etki eder ins heyecanli bekelyis basladi:)

Hergun yapiyorum komple siliklesti.insallah dedigin gibi olur benim bat 12 ben yine 8 inde sogan suyuna baslicam.bu arada saracoglunun videosunda izlemistim şekil bozuklugu ve hiz problemi ve sperm sayisi yüzünden 4 yil cocugu olmayan bir adamin 10günlük keciboynuzu kullanimi sonucunda eşi hamile kalmiş
Vay bee hikaye supermis canim. Keciboynuzunu cok oneriyor bnde hep izliyorum videolarini okuyorum yazilarini. Ins bizlerede faydasi olur

Ayy ne tatlı bi tesadüf, ben de bugün iğnemi oldum onu yazıcaktım buraya :) hadi hayırlı sonuçlar alalım inşallah canımcım :) bence daha çatlamamıştır çatlamaya yakın olduğunu gösteriyo o akıntı galiba. benim de 3 tane yumurtam var 3 ü de sağda, genelde solda olurdu çok ilginç. Boyutları 21, 21, 22 mm. Bakalım artık adet olmamayı bekliycez hep birlikte :)
Ay sende mi bugun igneni oldun hadi hayirlisi dielim canim:) masallah cok guzel gelismis umutlu olmalisin. 3 sansin var en azindan:) ya benmde solda olurdu bu ay 1 tane gelisen yumrtam benimde sagdayms belki sag bize ugurlu gelir:KK49:

Ins gecikmez adetin canim o da bi dert:KK43: keske olma tabi de:) senin icinde hayirlisi olsun bu ay

Canim benim ya rabbim guzel kalbine gore versin insallah.sen yinede ultra erken gebelik testleri var ameliyat olmadan test yaparsin.benim dusük yaptigim gebeligimde 6 gün önce yapmistim bariz cıktı
Senin de güzel gönlüne göre versin Rabbim canım benim. Kendimde belirti gibi bi şeyler hissedersem ancak öyle yaparım kuzum, bekliycez mecbur

Ay gerçekten mi yaa, keşke biz de böyle bi olay yaşasak. Düzenli kullanıyo eşim ama işte daha 12 gün oldu diye umutsuzdum, şimdi bi umut oldu bana canımcım :KK49:

Ay sende mi bugun igneni oldun hadi hayirlisi dielim canim:) masallah cok guzel gelismis umutlu olmalisin. 3 sansin var en azindan:) ya benmde solda olurdu bu ay 1 tane gelisen yumrtam benimde sagdayms belki sag bize ugurlu gelir:KK49:
İnşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız canım. Çok ilginç ya benim sağdakiler hiç gelişmiyodu, bu ay 3 ü de sağda gelişti ve doktorum da aynısını dedi canım belki sağdan gelişen yumurtaların daha kolay döllenmeye meyillidir, hep soldan gördük olmadı, bu ay değişik bi durum oldu dedi. İnşallah sağdan gelişen yumurtacıklarımız bize uğur getirir canımcım

Ay gerçekten mi yaa, keşke biz de böyle bi olay yaşasak. Düzenli kullanıyo eşim ama işte daha 12 gün oldu diye umutsuzdum, şimdi bi umut oldu bana canımcım :KK49:

Ben saracoglunun nerdeyse youtobe dan butün videolarini izledim.bol bol yerlimuz yedir.

X