Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız canım. Çok ilginç ya benim sağdakiler hiç gelişmiyodu, bu ay 3 ü de sağda gelişti ve doktorum da aynısını dedi canım belki sağdan gelişen yumurtaların daha kolay döllenmeye meyillidir, hep soldan gördük olmadı, bu ay değişik bi durum oldu dedi. İnşallah sağdan gelişen yumurtacıklarımız bize uğur getirir canımcım
Aa bilmiyordum inss oyle olur birden umutlandim bak smdi canimcm:dua:

Kızlar siz yumurtanın çatladıginı hisettiniz mi iğneden sonra. Benim iğneden sonra hafif kasık ağrım oldu ama 3 gün sonra gece ilişkiden sonra öyle bir kasık ağrısı yaşadım ki anlatamam acile gidecektim. 2 saat iki büklüm kaldım. Ağrı kesiciyle falan zor geçti. Dogum sancisina cok benziyordu. Acaba ilişki sırasında mi çatladı. Normalde benim ne adet öncesi ne yumurtlamada hiç ağrım olmaz
evet o aşiri agrida catlamis oluyor canim :)

Kizlar ben ignenin 15.gun kan testi yaptrdim negatifti 17.gun bitiyo hala adet olmadim kasiklarimda da agri oluyo kac gundur ama olmadim hala normal mi bu?

Canim benim tabi istegim ve beklentim hamile olnan ama bende iki ay kullanmimimda 17 ve 18 gun regl oldum.insallah gec dollenmedir

Kizlar ben ignenin 15.gun kan testi yaptrdim negatifti 17.gun bitiyo hala adet olmadim kasiklarimda da agri oluyo kac gundur ama olmadim hala normal mi bu?
Notmal canım ben de 17.gün adet olmuştum. Biraz beklr bakalım bi kaç gün daha, sonra test yaparsın tekrar

X