Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu amh testini bi arkadaşım söylemişti bana yumurta rezervi az çıkmış onunda, kesin yapılması lazım uzun süre olmadığı zaman.. Tüp bebek olmaz diye düşünme ilacı filan varmış galiba o arkadaşımın çocuğu oldu çünkü tüp bebek yöntemiyle

Hanımlar günaydın hepimizin bayramı mübarek olsun.Ben hala adet görmedim dün sabab kahverengi akıntım oldu bitti daha hiçbişey gelmiyor karnım felanda ağrımıyor hiç .Of sizce tutunduğu içinmi kahverengi leke gördüm ?Klomenmi geciktiryor anlamadım.??Bugün çatlatma iğnesinin 21.günü adetiminde 32. Günü.Ne diyorsunuz bu konuda?

İnşallh tutunuyodur cnm normal akıntın var mı şimdi kahverengiden sonra geldi mi beyaz akıntı

herkese günaydınlar ve iyi bayramlar. inşallah istediğin gibidir. :) arkadaşın dediği gibi test yapabilirsin.

Bende o yuzden sordum kendi kendime klomen kullansam ne olurki

Keske dun test yapsaydin.bence nobetci eczaneden test al yap.eger varsa artik idrar testindede cikar .cikmazsada doktiruna sorup ikac alirsin eger hamile degilsen kist falan olur

Baya geç kalmış ben senden çok ümitliydim zaten testini atmıştın ama kan testine çok şaşırmıştım. İnş. Hamilesindir.ben bi tane test almıştım bayramda yaparım diye keşke sen de alsaydın

Aynen :) inş kısa zamanda kalırız hepimiz. Ama hamile kaldıktan sonra biz de pek görünmeyiz heralde buralarda :))

Tam tersi kalamayanlara veya tedaviye yeni baslayanlara destek olnak lazim.biz nasilki internetten başkalarinin yorumlarini arastiriyorsak baskalariba katkida bulunmakta insani bir davranis

İlk etapta tabiki yorum yapılır yardımcı olunur ama bir süre sonra bebeğin hafta hafta gelişimi araştırılıyor genelde senin bi oğlun var bilirsin. 9ay buralarda yazamam yani ben, dürüst olmak lazım

Ben ikisinide ayni anda yapabilecegimi düsunuyor ve inaniyorum.tabiki o anki saglik durumumlada iliskili.oglumda 9 ay kustum. Zaten ortada fol yok yumurta yok.iyi düşünelim iyi olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…