Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben 3 ay kustum o bile yıprattı beni hayattan soğudum, hamile kalırsam inş bu sefer o herşeyi yiyen hamilelerden olabilirim. Hayırlısıyla herkes kavuşsun inş bebeğine

Hanımlar günaydın hepimizin bayramı mübarek olsun.Ben hala adet görmedim dün sabab kahverengi akıntım oldu bitti daha hiçbişey gelmiyor karnım felanda ağrımıyor hiç .Of sizce tutunduğu içinmi kahverengi leke gördüm ?Klomenmi geciktiryor anlamadım.??Bugün çatlatma iğnesinin 21.günü adetiminde 32. Günü.Ne diyorsunuz bu konuda?
Biraz süre uzamış canım, tekrar bi test yaptır istersen. Çünkü bebek de olabilir tabi, klomenin geciktirme ihtimali de oluyomuş. Olmazsa doktoruna bi muayene de ol

Biraz süre uzamış canım, tekrar bi test yaptır istersen. Çünkü bebek de olabilir tabi, klomenin geciktirme ihtimali de oluyomuş. Olmazsa doktoruna bi muayene de ol
Tekrar kahverengi leke oldu anlamıyorum yerleşme kanamasımı bu iyice kafam karıştı birkaç gün daha bekleyeyim bakalım regl olucaksam sökülürüm heralde

Bende o yuzden sordum kendi kendime klomen kullansam ne olurki
Ben de çok düşündüm canım ama sonra cesaret edemedim fark etmeden kistim falan oluştuysa diye. Aslında çok normal adet oldum ağrım da her zamanki gibiydi, rengi de normal kan, yoğunluğu da her zamanki gibi. Ama ne biliyim sonra korktum kullanmıyım bu ay dedim. Pazartesi direkt doktora gitcem, adetim bitmiş olcak. Klomensiz yumurtalara baksın bakalım ne dicek

Tekrar kahverengi leke oldu anlamıyorum yerleşme kanamasımı bu iyice kafam karıştı birkaç gün daha bekleyeyim bakalım regl olucaksam sökülürüm heralde
Evet regl olucaksan 1-2 gün içinde kesin sökülmesi lazım. Çok uzatma ama canım, bebek olabilir kist olabilir adet düzensizliği olabilir. Olan neyse bir an önce ortaya çıksın bence

Beklemek ne zormuş...bunaldım sıkıldım hiçbir şeye adapte olamıyorum sanki hayat durdu kendimi sadece bu tedaviye ekdeksledim sokağa bile çıkmak istemiyorum...belirsizlikten nefret ediyorum.ilaçlar mı yapıyor acaba .hiç böyle değildim.

çok normal ama :KK66: kim demişti dürüst olmak lazım olursa bende kalamam diye. Rabbim onları güldürmüş inşallah bizleri de güldürür. benim ilk denemem 10.gün bitti. Kasık agrım 4 gündür gecmedi. hayırlı haberlerle...
Benim de ilk denememdi, 3 gün önce başarısızlıkla sonuçlandı malesef :KK43: inşallah senden hayırlısıyla güzel haberler alırız canım

Ay Kızlar internetten bakıyorum böyle kahverengi lekesi gelip sonradan kesilenlerin çoğu hamile çıkmış umutlanmak istemiyorum ama acaba hamilemiyim diye düşünmeden edemiyorum yine kafayı yedim.Sürekli tuvalete gidip bakıyorum başlamışmı diye yok hiçbişey yok peçeteye bile gelmiyor silince ay inşallah olmam ve hamile çıkarım:)

X