Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim daha iğneyle beraber 8.gün ama çatlayacağım meraktan, birde belim karnım ağrıyor hafif hafif, göğüslerde tık yok

Kizlar birsey sorucam.benim doktorum gecen ay direkt olarak gunde 2 taneden basladi sonradanda cok buyumus ise yaramaz dedi.ama bu ay icinde gunde 2tane iç dedi.birde yumurtlama tarihim bayrama denk geliyor. Doktor 6gun izinliymiş bu cumartesi ilac bitiyor.pazartesi gel 3 assagi 5 yukari hesaplariz dedi.galiba bu ayda çöpe gitti.birde ovitrelleyi bayramda bulamayiz dimi simdiden mi alsam.ya bu doktor herseyi havada birakiyor.birde suanda alt karin bolgemde agri var normalmi ?gecen kullanimda olmamisti sanki
Ovitrelleyi erken yazdırıp alırsın buzdolabında bekletirsin canım. Klomen hakkında da 2 tane kullan dediyse öyle yap ama çabuk büyüttüğünü göz önüne alır herhalde artık doktorun, ona göre iğneyi daha erken yaptırır

Sen ne alemdesin canım ağrın sızın varmı hiç
Göğüslerimde ağrım devam ediyo canım. Sol kasıkta arada batma oluyo, bel ağrım yok bugün. Bi de bugün ilginç olarak alt karında içerde pıt pıt atma var, kelebek kanadı gibi. Bi kaç gün önce de gün içinde aralıklarla olmuştu. Bugün sabahtan beri hissediyorum bunu özellikle oturunca

Bendede göğüslerimdeki ağrı devam ediyor ama alt karnımda hafif regl ağrısı gibi bir ağrı var bilmiyorumki bugün regl günüm
İnşallah regl olmazsın canım. Benim regl günüme de 4-5 gün var, düne kadar kasık ve bel ağrım vardı hep. Bugün ağrım yok. Belim çok hafif ağrıyo, arada sol kasık batması oluyo bu kadar. İnşallah regl olmayız da bebeklerimize kavuşuruz bu ay

İnşallah regl olmazsın canım. Benim regl günüme de 4-5 gün var, düne kadar kasık ve bel ağrım vardı hep. Bugün ağrım yok. Belim çok hafif ağrıyo, arada sol kasık batması oluyo bu kadar. İnşallah regl olmayız da bebeklerimize kavuşuruz bu ay

Olmassin insallah icini ferah tut... bu arada benim göğüslerim hala taş gibi ve aciyor ilacin etkisi galiba

Olmassin insallah icini ferah tut... bu arada benim göğüslerim hala taş gibi ve aciyor ilacin etkisi galiba
İnşallah canım. Göğüs ağrısı bana da hep ilaçlardan dolayı gibi geliyo. Hiç böyle olmaz normalde göğüslerim. Kesin klomen ve ovitrelleden dolayı aldığımız hormonlardan dolayı yani

İnşallah canım. Göğüs ağrısı bana da hep ilaçlardan dolayı gibi geliyo. Hiç böyle olmaz normalde göğüslerim. Kesin klomen ve ovitrelleden dolayı aldığımız hormonlardan dolayı yani

Canim bende sadece bel agrisi olmamisti.hamile kalanlarla belirtilerimi karsilastiriyorum sadece bende bel agrisi olmadi

Canim bende sadece bel agrisi olmamisti.hamile kalanlarla belirtilerimi karsilastiriyorum sadece bende bel agrisi olmadi
Ben de belirtileri okuyunca hepsi var aslında bende ama biraz işte ilaçlardan olduğunu düşünüyorum bunların. Bakalım bat a kadar bekliycem inşallah adet olmam da ondan sonra yaparım test

Ben de belirtileri okuyunca hepsi var aslında bende ama biraz işte ilaçlardan olduğunu düşünüyorum bunların. Bakalım bat a kadar bekliycem inşallah adet olmam da ondan sonra yaparım test

Insallahhhhhh kücuk meleklerimiz bizi bekletmez.aslinda ben daha hazir degilim yeniden hamileliğe oglum daha 4 yasinda.ama kardeş istiyor anne niye benim kardesim yok diye uzülüyor.keske fazla ara vermeseydim.şimdi uğraş dur.

Ahh ahh bendede gogus agrisi kasik batmasi hepsi var ama kesin kanaat getirdim artik ogneilaclardan olduguna cunku yok negatif yani :KK43: adeti beklicem bakalim.ne.olcak insallah gec dollenme olmustur :KK43:

Slm kizlar benim merak ettigim 5 gun klonen ve sonrasinda catlama ignesi yapiliyor ve 36 saat icinde yumurta catliyor deniliyor.ogunleri degerlendiriyoruz.benim merak ettigim daha sonrada catlama olabiliyormu yani örnegin igneden 5gün veyaz 7 gun sonrada catlayabiliyormu.benim daha once düsük oldugundan sadece igneden 12 ve 36 saati degerlendiriyorum.cunku dollenmenin ilk günlerinde iliski dusuge neden olabiliyor diye duymustum

Banada öyle geliyor yarın iğneden sonraki 17. Gün sabah test yapacağım yine çıkmazsa eğer yok demektir adetimi bekleyeceğim

Slm kizlar benim merak ettigim 5 gun klonen ve sonrasinda catlama ignesi yapiliyor ve 36 saat icinde yumurta catliyor deniliyor.ogunleri degerlendiriyoruz.benim merak ettigim daha sonrada catlama olabiliyormu yani örnegin igneden 5gün veyaz 7 gun sonrada catlayabiliyormu.benim daha once düsük oldugundan sadece igneden 12 ve 36 saati degerlendiriyorum.cunku dollenmenin ilk günlerinde iliski dusuge neden olabiliyor diye duymustum

Ben dusuk olucagini düşünmüyorum benim doktorum hergun iliski olabilir demişti yada 3 gun gun il sonra gun asiri diyolar doktorlar iliskinin dusuk yaptigini dusunmuyorum

Ben de öyle düşünüyorum ama aynı şeyi de merak ediyorum. Farklı boyutlarda yumurta olunca farklı günlerde çatlayabilir heralde. Döllenme gerçekleştiği zaman bir sonraki gün çatlayan yumurta döllense bile artık rahme girebilir mi bilmiyorum. Benim ikizleri olan bi tanıdığım ikisi arasında iki gün olduğunu söylemişti çok şaşırmıştım, ama düşüğe sebep olması da muhtemel çünkü rahim kasılıyor ve tutunmaya çalışan bebişi olumsuZ etkiliyor

X