Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederim cevabın için ilk tedavim ınternetten araştırdıgım kadarıyla bilgim var tecrübem yok 2 çocuğum kendiliğinden oldu ilk aydan hakkımızda hayırlısı Bugün ugün test yaptım yine cift çıktı iğne etkisi bir an önce gitse de kan versem 2 gün önce de yapmıştım bugünle aynı renk 2. Çizgi
Canım 12 günden sonra test yapmaya başlayabilirsin benim de 3 ayım tedavide

İnsallah sende cabasiz kavusursun mucizene
Nekdr suredir istiyordun
Canım ben aslında 36 yaşında 10 yıldır evliyim ama hiç bir zaman kendimi anne olmaya hazır hissedemedim böyle içim çocuk sevgisiyle dolmuyordu ama bu yıl kendimi artık hazır hissediyorum istiyorum çok istiyorum hemde onun için de Eylül adetimle beraber çalışmalara başlamıştık işte Ekim ayında kimyasal oldu ateşe bağlı bakalım inşallah bu ay benim için hayırlısı olur

Benimkiler napsak da uyumasak diye düşünüyorlar 😁 her nasip vaktinde gelir demekki seninki de bu zamanı bekledi. Çok şanslısın eğer öyle olursa çünkü en güzeli kış hamileliği 🤗
Adana'ya yaz gelmiyordu zaten 😅 igneler de çok acıtmasın rahat geçsin ya..
Sen kan sulandırıcı kullanmamıştın dimi? Bana iğne verecekmiş çok iğneli günler beni bekliyor 😑

Adana'ya yaz gelmiyordu zaten 😅 igneler de çok acıtmasın rahat geçsin ya..
Sen kan sulandırıcı kullanmamıştın dimi? Bana iğne verecekmiş çok iğneli günler beni bekliyor 😑
Kullanmadım kuzum bende pıhtılaşma öyküsü yoktu ama olmasada tüp yapanlara kullandırıyorlar genelde

Kızlar merhaba nasılsınız 💙
Bir konuda bilgilerinize danışıcam.
Biliyorum bu testler adetliyken yapılıyor ama ben döngümün 10. Günğ doktora gitmiştim başka birşeyden hormonlarıma baktı sonuçlarım bu şekilde sizce nasıl? Henüz doktora göstermedim.

Estradiol - 76 ng/L
Fsh - 8.19 IU/L
LH - 12.9 IU/L
Prolaktin 24.80 ug/L
Total testosteron - 0.78 ng/mL

Selam kızlar 🤗 hiç aklımda yokken ani bir şekilde gelecek ay tedaviye başlıyorum.. Aslında iş başvuruları yapıyordum bir süre tekrar tedavi düşünmüyordum ama kpss falan çalışırım artık.
en son histeroskopi olmuştum ve sorunlu kanamalar yaşıyordum kendi dr um önemli değil dediği için Tayfun hocaya gittim o da tedavi planladı. Kanamanın sebebi bulunamadı ama tüp bebek için artık bekleme dedi. Öncekinden farklı yöntemler önerdi embriyoskop gibi. Astalife ve co q10 verdi gelecek adette kısa protokolle başlayacağız ama ben astalife a hiç güvenmiyorum artık ya.. internette satan tek mağaza Adana'da amerikan pazarından aldığımız yer😒 bu yüzden bana çok profesyonel bi eczane ürünü gibi gelmiyor. C Capanin Gururu Teyom sen kullanmaya devam ediyor musun?
Başkent aklımda yoktu ama hocaya çok güveniyorum, gebelik olursa takibi için de kendisini düşünüyordum zaten LaRisaCca LaRisaCca M Muallimezzz
Öncelikle tedavin hayırlı olsun başladın mı canım kesin orada

Selam kızlar 🤗 hiç aklımda yokken ani bir şekilde gelecek ay tedaviye başlıyorum.. Aslında iş başvuruları yapıyordum bir süre tekrar tedavi düşünmüyordum ama kpss falan çalışırım artık.
en son histeroskopi olmuştum ve sorunlu kanamalar yaşıyordum kendi dr um önemli değil dediği için Tayfun hocaya gittim o da tedavi planladı. Kanamanın sebebi bulunamadı ama tüp bebek için artık bekleme dedi. Öncekinden farklı yöntemler önerdi embriyoskop gibi. Astalife ve co q10 verdi gelecek adette kısa protokolle başlayacağız ama ben astalife a hiç güvenmiyorum artık ya.. internette satan tek mağaza Adana'da amerikan pazarından aldığımız yer😒 bu yüzden bana çok profesyonel bi eczane ürünü gibi gelmiyor. C Capanin Gururu Teyom sen kullanmaya devam ediyor musun?
Başkent aklımda yoktu ama hocaya çok güveniyorum, gebelik olursa takibi için de kendisini düşünüyordum zaten LaRisaCca LaRisaCca M Muallimezzz
Gelecek ay demişsin canım ben sana yol yakınken ordan dön derim başkentin ben labaratuvarına güvenmiyorum. Ben yaptım bir hata sen yapma. Hocalar ne kadar iyi olursa olsun lab önemli adanada en iyi labaratuvar acıbadem de doktor olarakta Bülent haydardedeoğlu mu öneririm ayrı muayenesi var biliyorsundur. Benim başkent ile hiç iyi anım yok

Selam canim nasilsin bebisin nasil ise de basladin zor oluyordur ikiniz icinde :KK43:
Çok şükür iyiyiz canım.
Oğlanın salyaları akıyor elleri hep ağzında.
Evet zor oluyor biraz ve güzel emziremediğim içinde sütüm yetmiyor mamaya başladık 😒
Sen nasılsın bebiş nasıl

X