Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım 8 gördü. İlaçlar biraz fayda etmiş sayıya dedi. Kalite için karmakarışık bir tedavi uygulayacağım dedi. Hem ilaç hem iğne. Fayda görürsem sana da yapar
Kaliteli yumurta için minimum 10 diyorlar kuzum zaten. Yumurta çoğaldıkça kalitesi düşüyormuş galiba öyle duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum tabi. Bir tane kaliteli sapasağlam yumurta ile bir tanecik sperm yetecek Allahın izniyle merak etme. Ay bende iple çekiyorum ama zaman geçmek bilmiyor 🤣 rezerv azlığından ışık protokol 🤣 uyhuladıysa sana banada uygulama ihtimali yüksek canım rezerv az ya benimde

coconatt coconatt canım oradayken de pozitif olanların haberleri geldi. Biz de yaşarız inşallah ❤️
Kuzum instada doktor yorumları olmuş gördün mü bizim Bay X paylaşmıştı. Ordan bir kıza yazmıştım bende oda dün öğrendi pozitif olduğunu 😍

Çok çok çok yakın zamanda sende pozitifi alacaksın canım inşallah senden sonrada ben alırım 🤗

Kaliteli yumurta için minimum 10 diyorlar kuzum zaten. Yumurta çoğaldıkça kalitesi düşüyormuş galiba öyle duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum tabi. Bir tane kaliteli sapasağlam yumurta ile bir tanecik sperm yetecek Allahın izniyle merak etme. Ay bende iple çekiyorum ama zaman geçmek bilmiyor 🤣 rezerv azlığından ışık protokol 🤣 uyhuladıysa sana banada uygulama ihtimali yüksek canım rezerv az ya benimde
O zaman öyle olur seninde. O sebepten desi

Ayy inşallah canım. Hepimiz güzel sonuçlar alalım. O kadar yoğun ki klinik. Çok gelen var
Allahım hepsinin, hepimizin yüzüne baksın kuzum ya çok zor. Bize sağlam hasta gelmez ki demişti bize gidenlerin hepsi öyleyse adamın böyle olması çok normal sanki 🤣

Canım benim 3. Yada 4. Günü progetanı bıraktım tarihleride karıştırdım hala adet gelmedi ve adet sancımda yok uzayacak gibi.
Histeroskopi rahmimi genişletmek için yapılıyor ki canım? Ben içine bi bakılsın rahim boşluğunda yada duvarında bir sorun var mı yok mu ve ben rahmin ortasına bir çizik atılmasını isteyecektim. Tüp bebek başarısızlıklarında bu herkese yapılmaz mı? Doktorla görüşmedim daha adeti bekliyorum.
Canım bana tanısal histeroskopi yapıldı biraz yapışıklık vardı zaten hem onu açacaktı hem tanı amaçlı. Bülent hoca operasyonda rahmim küçük olduğunu gördüğü için genişletme de yapmış. Ameliyat sonrası ağrım vardı ama sonrasında hızla toparladım. 2 ay gebelik ya da tedavi yasak oluyor sonrasında ama bu kafadan yapılacak bir şey değil senin rahim filmine ve girdikten sonraki görüntüne göre yapıyor. Kanlı bıçaklı bi şey değil zaten. Buraya gelmeni gerçekten çok isterim.. bizim dr bu Ameliyatlarda çok çok iyi ve çok uyguna geldi benim ameliyat

Yok kısa protokol canım. Ama ilaç sayısı fazla ve farklı. 5 tane iğne bir de femara. Haftaya kontrole gideceğim duruma göre bakılacak. Ama şimdilik taze transfer dedi
Femara vermesi ilginçmiş niye o kadar çok iğne var 🙄 bi yumurta büyütücü bir de çatlamasın diye iğne olmuyor muydu?
*Cevabımı buldum🙊

3-4 tüp negatif gelince herşeyi yap diyorlar, neden bekleyeyim ki o kadar.
Ben doktora sormadan eşimle beraber, karyotip genetik testi için bugün kan verdim.
Vücuttaki katil hücre durumu incelenmesi için NK ya bakılmasını istedim CD56, bunun içinde bugün kan verdim.
2 gün sonra eşim sperm dna hasar testi için sperm verecek.
Hiç birini doktor söylemedi ama ben 2. Ye herşey elimdeyken yapmak istiyorum ve histeroskopiyide bu yüzden istiyorum.
Doktorlar birlik olmuş en az 3 deneme istiyor sperm dna hasar testi için, bence aşılama yapmak için bile gerekli bir test. Ya yüzde 90 hasar varsa ne saçma bi işlem. Eğer öyle bir durum varsa farklı tüp bebek uygulayacak sonuçta, normal sperm analizi çok iyi çıkanların bile çok yüksek hasar durumları olabiliyor. E bu durumda gebelik olmuyor, sonra hormonları kullan ayşe kullan gültin paraları ver canını sık karaları bağla, e neden başından istenmez bu testler.
Hızımı alamadım sanırım daha çoook yazarım da neyse :olamaz:
En doğrusunu yapmışsın canım benim, yoksa doktorlar ne gerek var diyip 3-4 denemeden sonra aaa bakalım diyecekler. Sonra sorun çıkacak.. e başta nerdeydiniz...

3-4 tüp negatif gelince herşeyi yap diyorlar, neden bekleyeyim ki o kadar.
Ben doktora sormadan eşimle beraber, karyotip genetik testi için bugün kan verdim.
Vücuttaki katil hücre durumu incelenmesi için NK ya bakılmasını istedim CD56, bunun içinde bugün kan verdim.
2 gün sonra eşim sperm dna hasar testi için sperm verecek.
Hiç birini doktor söylemedi ama ben 2. Ye herşey elimdeyken yapmak istiyorum ve histeroskopiyide bu yüzden istiyorum.
Doktorlar birlik olmuş en az 3 deneme istiyor sperm dna hasar testi için, bence aşılama yapmak için bile gerekli bir test. Ya yüzde 90 hasar varsa ne saçma bi işlem. Eğer öyle bir durum varsa farklı tüp bebek uygulayacak sonuçta, normal sperm analizi çok iyi çıkanların bile çok yüksek hasar durumları olabiliyor. E bu durumda gebelik olmuyor, sonra hormonları kullan ayşe kullan gültin paraları ver canını sık karaları bağla, e neden başından istenmez bu testler.
Hızımı alamadım sanırım daha çoook yazarım da neyse :olamaz:
Bu söylediklerinin hepsini doktorumdan istedim diye benimle kavga etti hatta deli muamelesi yapacaktı neredeyse😂 ona göre çok abartılı ve nadir durumlar.. boşuna para harcama dedi e tekrar tedavi yapmak daha mı ucuz🤦‍♀️ kavga ediyoruz ama iyi dr diye ses etmiyorum 😂

X