Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende histeroskopi olmak istiyorum, doktor gerek yok dedi ama istiyorum. Hatta Bende bu adetten hemen sonra yapacam kısmetse.
Rahim genişletme nedir hiç bilmiyorum canım bikaç ay yatış verecekse biraz ağrılı bişey mi acaba?
Aslında birdaha sorsan mi valla ben bundan önce bı tüp bebek merkezine gittim hocalar prof adam Hsg ye bile gerek yok dedi ama araştırmalarım burda arkadaşların fikir vermesi sayesinde dedim bunda bı iş var olmaz bura dedim açıkçası içime sinmedi öyle

Aslında birdaha sorsan mi valla ben bundan önce bı tüp bebek merkezine gittim hocalar prof adam Hsg ye bile gerek yok dedi ama araştırmalarım burda arkadaşların fikir vermesi sayesinde dedim bunda bı iş var olmaz bura dedim açıkçası içime sinmedi öyle
3-4 tüp negatif gelince herşeyi yap diyorlar, neden bekleyeyim ki o kadar.
Ben doktora sormadan eşimle beraber, karyotip genetik testi için bugün kan verdim.
Vücuttaki katil hücre durumu incelenmesi için NK ya bakılmasını istedim CD56, bunun içinde bugün kan verdim.
2 gün sonra eşim sperm dna hasar testi için sperm verecek.
Hiç birini doktor söylemedi ama ben 2. Ye herşey elimdeyken yapmak istiyorum ve histeroskopiyide bu yüzden istiyorum.
Doktorlar birlik olmuş en az 3 deneme istiyor sperm dna hasar testi için, bence aşılama yapmak için bile gerekli bir test. Ya yüzde 90 hasar varsa ne saçma bi işlem. Eğer öyle bir durum varsa farklı tüp bebek uygulayacak sonuçta, normal sperm analizi çok iyi çıkanların bile çok yüksek hasar durumları olabiliyor. E bu durumda gebelik olmuyor, sonra hormonları kullan ayşe kullan gültin paraları ver canını sık karaları bağla, e neden başından istenmez bu testler.
Hızımı alamadım sanırım daha çoook yazarım da neyse :olamaz:

3-4 tüp negatif gelince herşeyi yap diyorlar, neden bekleyeyim ki o kadar.
Ben doktora sormadan eşimle beraber, karyotip genetik testi için bugün kan verdim.
Vücuttaki katil hücre durumu incelenmesi için NK ya bakılmasını istedim CD56, bunun içinde bugün kan verdim.
2 gün sonra eşim sperm dna hasar testi için sperm verecek.
Hiç birini doktor söylemedi ama ben 2. Ye herşey elimdeyken yapmak istiyorum ve histeroskopiyide bu yüzden istiyorum.
Doktorlar birlik olmuş en az 3 deneme istiyor sperm dna hasar testi için, bence aşılama yapmak için bile gerekli bir test. Ya yüzde 90 hasar varsa ne saçma bi işlem. Eğer öyle bir durum varsa farklı tüp bebek uygulayacak sonuçta, normal sperm analizi çok iyi çıkanların bile çok yüksek hasar durumları olabiliyor. E bu durumda gebelik olmuyor, sonra hormonları kullan ayşe kullan gültin paraları ver canını sık karaları bağla, e neden başından istenmez bu testler.
Hızımı alamadım sanırım daha çoook yazarım da neyse :olamaz:
Valla haklısın iyi düşünmüşsün bende doktorla gidince konuşcam ne lazımsa yap 10 kere denemisim olmamış gibi değerlendir dicem. Şu çocuu yap hoca artık yetti dicem 😭😭😶😶 bazen doktoru darlamaktan zarar gelmez 😉🙂

Valla haklısın iyi düşünmüşsün bende doktorla gidince konuşcam ne lazımsa yap 10 kere denemisim olmamış gibi değerlendir dicem. Şu çocuu yap hoca artık yetti dicem 😭😭😶😶 bazen doktoru darlamaktan zarar gelmez 😉🙂
Kesinlikle gerekli olan tüm testleri iste canım, ve sonra tüpe tekrar başla, her ihtimale karşı eşin antioksidan hap kullansın. İmperly v.b gibi içeriğe sahip takviye.

Kesinlikle gerekli olan tüm testleri iste canım, ve sonra tüpe tekrar başla, her ihtimale karşı eşin antioksidan hap kullansın. İmperly v.b gibi içeriğe sahip takviye.
Valla doğrumu ettik yablismi ettik kuzum bilmiyorum embiriyo vardı elimizde onları dondurmustuk onada ayrı ödeme yapıyorsun malum mecburen onlarla tekrar deneriz onlarda üçüncü gün ama 😶😶

C Capanin Gururu Teyom bugün randevun var değil mi kuşum 🥰
İnşallah en guzel haberler ile gel, o kadar hak ediyorsun ki mutluluğu, herşeyin en iyisini 🙏 Rabbim en hayirlisini en kisa zamanda versin inşallah. Güzel haberlerini bekliyorum 🌈
Canım çok şükür herşey yolundaymış. Başladı tedavi. Ilaçları bekliyorum😍😍😍

Kuzum uzun zamandır yoktum forumda her günde aklımdaydı, ay şimdi etiket geldi öyle sevindim ki anlatamam 🥰😘😍

Allahın izniyle sonucun hayırlı, sağlıklı, sıhhatli, eli ayağı düzgün evlatlarla taçlansın 🤲sabrının mükafatını hayırlısıyla bu tedavinle versin Rabbim 🤗❤️

Kuzum uzun zamandır yoktum forumda her günde aklımdaydı, ay şimdi etiket geldi öyle sevindim ki anlatamam 🥰😘😍

Allahın izniyle sonucun hayırlı, sağlıklı, sıhhatli, eli ayağı düzgün evlatlarla taçlansın 🤲sabrının mükafatını hayırlısıyla bu tedavinle versin Rabbim 🤗❤️
Allah razı olsun canım benim. İnşallah hepimiz güzel sonuçlar elde ederiz ❤️

ayyyyyyyyyy kalbimmmmmmmmmmmmmmmm geldi o güzel günlerrr haydiiiii ya allah bbgmmmmm sabrın sonu selamet güzel günler geliyor allahın izni ileee hyrlı ugurlu başarılı sonuçların olsun güzl kalplimmmm rabbm bu tedvinle bebişini sana getirsin inşallah hyrlı evlatlar nasip etsn rabbm 😍😍😍

Ohh çok şükür çok sevindim kuzum benim maşallah 🧿 beni hep haberdar et olur mu girdikce yazarim mutlaka zaten de🙏
Kanamam başladı bugün kimyasala cevirdi yani tamamen gozden kacirmiym seni🥰

X