Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayirli ugurlu olsun hic agrin varmi ? Doktor nasil bir birliktelik istedi bence hergunu degerlendir insallah hayirlisiyla olur catlasa bile ovulasyon testin pik olacak
Sana vercem tek oneri 14 gun boyunca stres yapma ve test yapma olurdu
Canım benim çok teşekkür ederim hiç ağrım yok önceden 3 kere çatlatma iğnesi kullandım hep ağrım olurdu yumurtalıklar büyürkende çatlarkende şimdi hiç ağrı olmaması beni biraz korkutuyor 🥺 doktorum iğne vurulduğu günden 36 saat sonra başlatıp gün aşırı ilişki tavsiye etti fakat ben iğne vurulduğu 12. Saatide değerlendirdim inşallah bu ay olur bende sizin gibi gebeliği tadarım 😍 sizede hayırlı olsun bu arada 🥰

Canım benim çok teşekkür ederim hiç ağrım yok önceden 3 kere çatlatma iğnesi kullandım hep ağrım olurdu yumurtalıklar büyürkende çatlarkende şimdi hiç ağrı olmaması beni biraz korkutuyor 🥺 doktorum iğne vurulduğu günden 36 saat sonra başlatıp gün aşırı ilişki tavsiye etti fakat ben iğne vurulduğu 12. Saatide değerlendirdim inşallah bu ay olur bende sizin gibi gebeliği tadarım 😍 sizede hayırlı olsun bu arada 🥰
Evet kimi diyor 36 saat kimi diyor hergun benim doktorum hergun demisti insallah olur korkma herkeste ayni etkileri vermiyor sonucta belki catladi ama agrin olmadi rabbim ol der olur insallah ❤️Allah razi olsun insallah olur guzel haberlerini duyariz ❤️

Aynı durumdayiz kuzum eşim ailem benden daha kötü oldu hemen toparlanma moduna girdim kendimi hirpalayarak bı yere varamam adet olunca gel dedi doktor dondurulmuşlar vardı bakalım onlarla yola devam. Hani 💩 gibi oldum ama bide hafta sonu doğum günümdu artık ne halt yemeye kutlayalım buda beni bı ayrı üzdü. Yani şans olmadıktan sonra ne yaparsan yap olmuyo. Herşey bı ayrı💩 Haziran yine harika haberlerle geldi her sene böyle her sene ayrı bı suprizle gelir yeni yaşım 😶😶😶
Ay bu ay bnm de doğumgünüm var hediyem olur belki diye geçiriyodum içimden ama olmadı bnmde aynen, Allah beterinden korusun inşallah çok bekletmeden olur, çevremizdekiler bizden daha fazla ümitleniyo bi de onlara üzülüyoruz, bn de düşünmeyi bıraktım bu yaz artık dinlenmek istiyorum
Kizlar sonuc adete 4 gün kala 28 cikmis bu iyimi
Maşallah tebrik ederim 😍😍 güzel bir haber geldi sonunda, daha da güzel haberler alırız inşallah 🥰

Evet kimi diyor 36 saat kimi diyor hergun benim doktorum hergun demisti insallah olur korkma herkeste ayni etkileri vermiyor sonucta belki catladi ama agrin olmadi rabbim ol der olur insallah ❤️Allah razi olsun insallah olur guzel haberlerini duyariz ❤️
İnşallah canım benim güzel dileklerin için çok teşekkür ederim 😍🤲🏻

Evet canım, hamilelik negatif cıkmıştı, ilk ay 10 ve 2. ay 14 gün sonra regl oldum. gecikme yaptı bende.
Çok fazlaymış ya. Bide benim iğneydi.
Başka topiklerede sordum biri 3 diğeri 4 gün sonra adet olmuş. Bakalım bende kaç günde gelecek, İnşallah çok uzamaz ama 14 gün ciddi bi gecikme, kız yoksa sen o ay hamile oldun da kimyasal mı oldu :KK64:

Çok fazlaymış ya. Bide benim iğneydi.
Başka topiklerede sordum biri 3 diğeri 4 gün sonra adet olmuş. Bakalım bende kaç günde gelecek, İnşallah çok uzamaz ama 14 gün ciddi bi gecikme, kız yoksa sen o ay hamile oldun da kimyasal mı oldu :KK64:
Canım hamiş olsam, 14 gün sonraki kan alımında değerim 0 civarında cıkmazdı. o değeri öğrendiğim gün bıraktım. Doktoruma sordum normal dedi. Bünye ilaçlara tepki veriyor, alışık değilsin.

Ay bu ay bnm de doğumgünüm var hediyem olur belki diye geçiriyodum içimden ama olmadı bnmde aynen, Allah beterinden korusun inşallah çok bekletmeden olur, çevremizdekiler bizden daha fazla ümitleniyo bi de onlara üzülüyoruz, bn de düşünmeyi bıraktım bu yaz artık dinlenmek istiyorum
O zaman doğum günümüz kutlu olsun şimdiden yeni yaşımız bebeklerimizi hediye etsin inşallah 🥰🤲 üzme kendini sende bak yine iyi şeyler olacak inşallah çok fena kampa sokuyorum kendimi yarın itibariyle yeme içme dikkat edicem iki üç ay zaman var ikinciyi denemeye bakalım bu kez olur belki 😶🤲🤲

X