Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ha grup varmi grupta yokum
Buyur sen de gel canım :)

Geldim hemen

Kimi 3, kimi 4, ve biri 14 gün sonra adet olmuş canım.
Kişiden kişiye değişen bir durum sanırım ortalama 1 hafta sürer diye düşünüyorum.

Kuzum okudum ya bende karın kasılmaları var göğüsler taş gibi bide günde üç kez ikişer tane fitil ve gün aşırı iğne yaptırdım benim artık bir ay atar herhalde
Kızlar inşallah sizlerde fazla gecikmez.. Adaçayı vs tüketin incir yiyin bol bol.. Regl masajı var Ebru ceylan ın onu yapın 3-5 güne geliyor diyorlar.

İnşallah ya doktor adet olunca gel dedi banada hiatereskopi ile rahim genişletme falan yapacakmış sonra bı kaç ay yatış galiba
Bende histeroskopi olmak istiyorum, doktor gerek yok dedi ama istiyorum. Hatta Bende bu adetten hemen sonra yapacam kısmetse.
Rahim genişletme nedir hiç bilmiyorum canım bikaç ay yatış verecekse biraz ağrılı bişey mi acaba?

bence bebek isteyen her kadın öncesinde HSG yaptırmalı, tüpler ne durumda Rahim iyi mi, kist vs var mı bakılmasında fayda var... Ben de forumdaki arkadaşlardan öğrendim. O ay kendi isteğimle HSG gibi birşey yaptırdım. tesadüfen sağ tüpümün tıkalı olduğunu öğrendim. Doktor hemen tüp yapalım dedi...

Benim rahim hafif t gibiymis genisletecekmisymis bisiler dedi ama adette gidince ayrıntıları ogrencez bakalım sonra bir ay bekleniyo diye biliyorum bakalım

Hsg yapmıştık orda az şekliyle ilgili tereddütleri vardı doktorun onu halledecek sanırım bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…