Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar geçen ay catlatma iğnesi olmuştum olmadı ne yazık ki bu ay işte yumurtlama günümde kanamam oldu ara kanama gibi sızıntı gibi bu catladigini mi gösterir başına gelen var mı iyi bir şey mi bilemedim lütfen cevaplar mısınız degerlendirme mi yapmam lazım

Kızlar geçen ay catlatma iğnesi olmuştum olmadı ne yazık ki bu ay işte yumurtlama günümde kanamam oldu ara kanama gibi sızıntı gibi bu catladigini mi gösterir başına gelen var mı iyi bir şey mi bilemedim lütfen cevaplar mısınız degerlendirme mi yapmam lazım
yok canım bazen yumurtlama döneminde kanama olur.

Kızlar bugün adetin 23. Günü gelecek adetime 8 gün var ovülasyon testine devam ediyorum yumurtlama tembelliğim var diye bundan önce pik gördüm değerlendirdim 3 gün sonra falan tekrar koyulaştı ovülasyon testi. Bugün yine yaptım böyle çıktı eşit sanki 3. Kez yumurtlama olmaz heralde ya da yumurtlama tembelliğim var diye dalgalanma mı oluyor acaba

Eklentiler

• IMG_20210609_132225.jpg
    IMG_20210609_132225.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 20
Ayyy Boloviaaaaa bunu duymakkk nasil uyi iyi geldii😍😍😍😍 cok tesekkür ederimmmmmm coook saolunn yaa keske hepiniui yüz yüze tanisamm iyiki varsinuz
Ahh canimm sende iyi ki varsin insallah sağlıkla ilerler gebeliğin cok mutlu oldum senin adina . Rabbim herkese cok aratmadan nasip etsin insallah 🙏🏻🙏🏻

evet kızlar ben temmuza kaydım...aylardır iğne ilaç yumurta takibi doktor kontrolleri git gel psikolojim bitik artık. bu ay dinlenmeye alıyorum kendimi. bebek deneme konularından uzaklaşıyorum bir ay kendi halime bırakıcam kendimi dinlemeyi bırakıcam ay oldumu olmadımı demeyi bırakıcam. İnşallah hepimize Rabbim en kısa sürede nasip etsin dualarımdasınız... bugünlerde bana tek destek olan bu yazışmalar konuşmalar oldu o yüzden iyi ki varsınız...bu platform da iyi ki var. herkese bol bebişli günler diliyorum ve bir dahaki aya kadar hoşçakalın

Kıllar r nasılsınız bayaır giremedim burda sezon açıldı işlerimiz yoğundu inşallah güzel haberleri alırız hepimiz C Capanin Gururu Teyom cnm randevu almana çok sebvindim inşallah başlatır bu ay:KK200: edaecoo edaecoo kuzucum minnoşun belli olmuş nazlı olmasından belliydi kız olduğu sağlıkla kucağına al inşallah :dua:@LaRisaCca cnm senin sıpalar napıyolar :spor:

Kızlar merhaba 🥰 bugün çatlatma iğnesinde 3.günüm ovulasyon testim 3 gündür pik çatlamadımı acaba 🥺 birde bugün bizim birlikteliğimiz olacak 🙈 önerileriniz varmı acabaa 💕

Eklentiler

• 396CE2C3-6A55-4B38-B4C9-1FD2AA251FA9.jpeg
    396CE2C3-6A55-4B38-B4C9-1FD2AA251FA9.jpeg
    219,6 KB · Görüntüleme: 19
Kızlar merhaba 🥰 bugün çatlatma iğnesinde 3.günüm ovulasyon testim 3 gündür pik çatlamadımı acaba 🥺 birde bugün bizim birlikteliğimiz olacak 🙈 önerileriniz varmı acabaa 💕
Hayirli ugurlu olsun hic agrin varmi ? Doktor nasil bir birliktelik istedi bence hergunu degerlendir insallah hayirlisiyla olur catlasa bile ovulasyon testin pik olacak
Sana vercem tek oneri 14 gun boyunca stres yapma ve test yapma olurdu

X