Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum ara ata ağrım var ama daha kanama vs yok, pers aksama kadar gelmezse doktora yazicam cuma sabahtan once yine bi beta bakilip sonra müdahale edilecek. Ama sanki gelecek gibi hissediyorum, bel agrilarim var bakalım bi an önce netlessin de artık 🙏
Sen napysun nasılsın kuşum

Ayşemm sende mi durum ne test ne zamandı.
Uzak kaldım konulardan kaçırdım haberleri 🙈
Kuzum ben 8. Günü kan testi yaptım 0.1 çıktı,
Bugün 11. Günüm idrar testi yaptım evde negatif.
Progestan iğneyi bile vurmadım bugün.
Durum bu canım. Maalesef kısmet değilmiş, başka bahara artık🤲🤗

Yaa umudum vardı fazlası ile.
Nasip kısmet canım inşallah en kısa sürede dolacak kucağın hayırlısı ile.
🤲🏻

Ne derse alırım canım 😂yeter ki başlasın. Lucrin ile çok ödem oluyor mu 🤣
Valla ona dikkat etmedim ama fazla yan etki olmadı bende ama sonuçta geçici menopoza sokuyor yan etki olabilir biraz. Benim için en iyi tarafı bir kere yapılıyor olmasıydı. Daha önce tayfun beye gitmiştim başkentte o 10 günlük iğne vermişti uzun protokol için 😁 ama o tedaviye başlamadan bıraktım

Valla ona dikkat etmedim ama fazla yan etki olmadı bende ama sonuçta geçici menopoza sokuyor yan etki olabilir biraz. Benim için en iyi tarafı bir kere yapılıyor olmasıydı. Daha önce tayfun beye gitmiştim başkentte o 10 günlük iğne vermişti uzun protokol için 😁 ama o tedaviye başlamadan bıraktım
Canım vurulduktan sonra adet mi bekleniyor, süreç nasıl oluyor

Kuzum olsun diye dua ettiğimiz şeyleri olduktan sonra keşke olmasaydı diyoruz. Şuan ki halim😪 malûm.. Vardır olmamasinda da bi hayır, hep hayırlısını isteyelim kuzum. Hayırlı zamanda gelsin inşallah 🙏🌱

Kuzum olsun diye dua ettiğimiz şeyleri olduktan sonra keşke olmasaydı diyoruz. Şuan ki halim😪 malûm.. Vardır olmamasinda da bi hayır, hep hayırlısını isteyelim kuzum. Hayırlı zamanda gelsin inşallah 🙏🌱
Güzel kalpli arkadaşım benim, inşallah çabucak geçer sürecin

X