Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende endometriosiz var canım. Uzun protokol olur sanırım 20 güne yetişmem 😂
Ya bende yarım lucrin var uzun olursa. Son kullanma tarihine kadar kullanabilirsiniz dediler ama yine de vermeyeyim sana. Sağlama alalım 😅 benimki uzun olmuştu bi daha yaparsa kısa yapacak sanırım

Canim takip ediyordum seni çok sevindim en kısa sürede sağlıkla bebişine kavuşmanı diliyorum

En azından gebe kalabiliyorsun ve çok yaklaştın öyle düşün inşallah tez zamanda sağlıklı gebelik oluşması dileğiyle 💜

çok çok sevndm cnm dış gebelik olmamasına rabbim neylerse güzel eyler inşallah saglıklı bir gebelik oldugunuda görücez az daha sabır seni seviyoruzzz
Allah razı olsun canlarım. Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli ve hayırlı zamanlarda olacak evlatlar nasip etsin inşallah 🙏🌱

Kizlar buda Rossmanin testi normal test öglen yaptim 🤩 diger yesilde ovulasyon testi koyulasmaya baslamis ovulasyon

Eklentiler

• 20210608_140838.jpg
    20210608_140838.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 28
  • 20210608_140812.jpg
    20210608_140812.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 24
Canimm canimmm cook tesekkür ederimmmm burda herkes birbirini öyle iyi anliyorki , yillardir rahatladigim tek site kimse kimseyi görmeden destekler yagiyoooo aksam mutlaka haber edicemmm yada yarinnn🤩
Evett hepimiz ayni durumlardayiz veya ayni aşamalardan geçtik, geçiyoruz da o yuzden bence herkes birbirini cok iyi anliyor neler hissettigini biliyor ve de hissediyor. Aksama guzel haberlerini bekliyoruz yada yarin gec olsun güç olmasin 🥰

Kızlaar ben aylaaardır hiç dr a girmiyordum ya bugün adetimin 3. Günüydü dr a gittim ve gonal f 450 verdi. Bugün ilk iğnemi göbekten yaptık ctesi kontrole çağırdı. Duruma göre aşılama yapılacak. Tüp bebek öncesi bir deneyelim dedik. Annem ve eşim dışında bu sefer dr a gittiğimi bile kimseye söylemedim söylemicem. Ama sizle paylaşmasam olmazdı. Nolur bana dua edin çok ihtiyacım var 🙏🏼
İnşallah hayırlısıyla olumlu sonuç alırsın 😍😍
@edaecoo peraares peraares kızlar perşembe 11.15e randevu verdiler. Çok heyecanlıyım 😍😍
Hadi hayırlısı inşalla çok güzel ve istediğin gibi ilerler sürecin, başlamak bitirmenin yarısıdır, bir başla da devamı tıkır tıkır gider inşallah 🥰🥰
Çok üzgünüm, bu ay hepimiz için ayrı ayrı üzüldüm 😔😔

Evett hepimiz ayni durumlardayiz veya ayni aşamalardan geçtik, geçiyoruz da o yuzden bence herkes birbirini cok iyi anliyor neler hissettigini biliyor ve de hissediyor. Aksama guzel haberlerini bekliyoruz yada yarin gec olsun güç olmasin 🥰
Kesinlikleee iyiki varsiniz 😍 insallahhhh bende saat tutuyormmm sonuc olumlumu olumsuzmi diye🤩

X