Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
edaecoo peraares kızlar perşembe 11.15e randevu verdiler. Çok heyecanlıyım
yaaaaaaaaaaaaaaaaaa ayyy çok heycanlııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı hadi dualarım seninle kuzum bnmmm herşey güzel olucak inşallah

Canim bana var gibi geliyor sen ovitrelle vurulmusmuydun
Yok canimm hicbisi kullanmadim ben valla dün öyle heycan yaptimki sizide aktif görünce hemen yazdim 2 yildir deniyoruz olmuyo esim bu ay mesirmacunu ve 6 aydirda vitamin e ve L carnitin kullaniyodu bugün asilama icin randevumuz vardi

Yok canimm hicbisi kullanmadim ben valla dün öyle heycan yaptimki sizide aktif görünce hemen yazdim 2 yildir deniyoruz olmuyo esim bu ay mesirmacunu ve 6 aydirda vitamin e ve L carnitin kullaniyodu bugün asilama icin randevumuz vardi
Adetine kac gun var ama sen hicbirsey kullanmadiysan ve cift cizgi cikiyorsa benceee kesin var ama seni de umutlwndirmak istemiyorumm bir kan ver

Adetine kac gun var ama sen hicbirsey kullanmadiysan ve cift cizgi cikiyorsa benceee kesin var ama seni de umutlwndirmak istemiyorumm bir kan ver
3 gün var kuzummmm valla bi gazla sabah verdim ben kan aksam 17.30 da aricam tekrar valla heyecandannn midem bulaniyo birde panik bi insanim dahada heycanlaniyorum

3 gün var kuzummmm valla bi gazla sabah verdim ben kan aksam 17.30 da aricam tekrar valla heyecandannn midem bulaniyo birde panik bi insanim dahada heycanlaniyorum
Ay bende cok heyecanlaniyorum boyle birilerinin cift cizgisi cikincaa Rabbim insallah yüzünü güldurur guzel cikar degerin

Ay bende cok heyecanlaniyorum boyle birilerinin cift cizgisi cikincaa Rabbim insallah yüzünü güldurur guzel cikar degerin
Canimm canimmm cook tesekkür ederimmmm burda herkes birbirini öyle iyi anliyorki , yillardir rahatladigim tek site kimse kimseyi görmeden destekler yagiyoooo aksam mutlaka haber edicemmm yada yarinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…