Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gözün aydın maşallah Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım. Ya inşallah öyledir bizimde daha test gününe 6 gün var ama kasılmalar çok olunca gititm doktora iyi bişey de demedi kötü biseyde demedi endişeliyim açıkçası 😶😶
İnsallah kötü bişey değildir benm hala ağrılarım var canım doktorum ağrım olduğunda tutunmaya çalışıyor yerleşmeye çalışıyor diyordu

Günaydın kızlar
bugün çatlatma iğnesinin 12. Günündeyim, regl gelecekmiş gibi ağrı var arada bir, acaba yine mi olmadı ya, göğüslerdeki hassasiyet de geçiyor gibi, cumartesi 14. Günüm, cumartesi kan vericektim ama yarın versem de çıkar mı acaba???

Hay maşallah prensese ya 😍😍 pembe pembe minik giysiler patikler gelsiin 🥰🥰

Maşallah maşallah 😍😍 hadi bakalım haftaya büyük gün o zmn, sağlıkla gelsin bebiş inşallah 😍
Aminn canımm 😍🤗 sıra sende insalllah bu ay pozitifi görürsün mutluluk sizinle olsun insallah 😍🤗

Çıkar kuzum, bence kan verebilirsin :) Regl gelecekmiş gibi ağrılar gebelik belirtisi de olabilir. Göğüslere çok takılma....

yarın vereyim o zaman, çok ümitsizim ama çok da merak ediyorum bi mucize olmuşmudur diye, bana dua edin inşallah tutmuştur bu sefer 🤲🏻🤲🏻

Aminn canımm 😍🤗 sıra sende insalllah bu ay pozitifi görürsün mutluluk sizinle olsun insallah 😍🤗
Amiin çok teşekkür ederim 💕💕

İnsallah kötü bişey değildir benm hala ağrılarım var canım doktorum ağrım olduğunda tutunmaya çalışıyor yerleşmeye çalışıyor diyordu
Önce banada yerleşmeye çalışıyordur dedi ama geçmezse gel dedi. Bende gittim ağrım azaldı ama yinede gittim ters bişey varsa müdahale edilir en azından diye ama bişey demedi bakalım beklicez artık 😶😶

Selam kizlar 3. Gün embiriyosu transferim var 6. Gündemin ağrım çok olunca doktora gittim alttan muayene yaptı yumurtalıkların büyük o ağrı yapiyodur eve git dinlen dedi 😶 bebek olsa gorunurmuydu. Napsam kan testini ne zaman yaptirsam @Nm88326 yardımcı olabilir misin seninde 3. Gün transferiydi sanırım
bebek için erken canım. Endişe etme kuzum

Önce banada yerleşmeye çalışıyordur dedi ama geçmezse gel dedi. Bende gittim ağrım azaldı ama yinede gittim ters bişey varsa müdahale edilir en azından diye ama bişey demedi bakalım beklicez artık 😶😶
Aynen canım benm 2 kez kanamam oldu ağrıyı geç... Bir gün boyunca sürmüştü

Kızlar Merhabalar, nasılsınız ? İlk klomen+ovitrelle denememiz, 5 günlük klomenden sonra 3 tane 21-22-21 mm yumurtalarım oluşmuştu, doktorum hemen çatlatma iğnesi verdi. 22 Mayıs sabahı ovitrelle vuruldum, vurulduğum gün de sayılıyorsa bugün 13. Günüm oluyor. Dün gece dayanamayıp kan testi yaptırdım, sonuç 14,61 çıktı. Bu sabah 1 saat önce de kaset test yaptım, o da hayali çizgi mi, ben mi abartıyorum bilemedim. İlaç etkisi midir yoksa pozitif midir acaba ?
canim bence 13.güne göre yüksek çıkmış iki gün sonra mutlaka tekrarla ben 13.günde yaptırmıştım aynı tedavi ile 2 çıkmıştı inşallah pozitiftir dualarım seninle

Günaydın kızlar
bugün çatlatma iğnesinin 12. Günündeyim, regl gelecekmiş gibi ağrı var arada bir, acaba yine mi olmadı ya, göğüslerdeki hassasiyet de geçiyor gibi, cumartesi 14. Günüm, cumartesi kan vericektim ama yarın versem de çıkar mı acaba???

Hay maşallah prensese ya 😍😍 pembe pembe minik giysiler patikler gelsiin 🥰🥰

Maşallah maşallah 😍😍 hadi bakalım haftaya büyük gün o zmn, sağlıkla gelsin bebiş inşallah 😍
canim versen çıkar bence benimde 10.günüm geçti gögüs hassasiyetim ver gitsin öğren rahatla inşallah güzel haber alırsın ama beklemek nasıl zor çok iyi biliyorum:KK43: umarım pozitif sonuç alırsın dualarım seninle

canim versen çıkar bence benimde 10.günüm geçti gögüs hassasiyetim ver gitsin öğren rahatla inşallah güzel haber alırsın ama beklemek nasıl zor çok iyi biliyorum:KK43: umarım pozitif sonuç alırsın dualarım seninle
evt beklemek çok zor oluyor gerçekten, ztn ümitlenmemeye çalışıyodum olumsuz olursa yıkılmıyım diye ama merak ettim artık iyici, inşallah yarın veririm kan 😍

canim bence 13.güne göre yüksek çıkmış iki gün sonra mutlaka tekrarla ben 13.günde yaptırmıştım aynı tedavi ile 2 çıkmıştı inşallah pozitiftir dualarım seninle
Ay inşallah ilaç etkisi değildir, ona emin olamadım. evet yarın akşam test yaptırıcam tekrardan... Çoook teşekkür ederim ❤️

Kızlar günaydın 😊
Transferimin 17.gününde kesemizi gördük çok şükür 😊 haftaya kalp atışı için çağırdı doktor. Tam 5 haftalıkmış :))
oyy yesnlerrrrrrr onuuu çok sevndm cnm saglıkla ilerlesin inşallah 😊
Kuzumm sağlıkla al kucağına inşallah :KK9: :KK200:
Ayyyyyy prensesss geliyoooo💃💃💃 maşallah 🧿 kuzum sağlıkla kucağına al inşallah 🙏
nazlı oluşundan belliydi zaten :KK200:
teyzoşları tşekkür ederizzzz en güzel dilekler bizden size gelsinnnn hepinizi öpüyoruzzzz :KK200::KK200:🧿

X