Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
335 ti canım, bugün yeniden kan verdim bakalım kaç çıkacak, korkuyorum ama...lekelenmem var :KK43:
Kuzum sen eminmisin hamileliginin 6. Haftasi oldugundan Of benim kafam cok karisik senden bir hafta once hamile kaldim 7.haftasindayim diyorum ama gecen kanamam oldugu icin doktora gittigimde 7. Hafta olmadan gormek cok zor bebegi dedi ve 2 haftaya rdvum var buna gore ben 5. Haftadayim sanirim kan degerim en son pazar gunu 7 binlerde cikmisti allak bullak oldum 🤣
Birde progestérone kac tane aliyorsun sorabilirmiyim

S Spagetti bolonez edaecoo edaecoo @SiyahPapatyaa Kızlar 2. kan sonucum (6 gün sonraki) 4032 çıktı :)) herşey yolundaymış çok şükür :)) Edaeco canım, yine sen haklı çıktım kuzum :) Progestan başlattı sabah akşam fitil olarak almalısın dedi. Ultrason için de özel doktora devam edeceksiniz dedi, randevuyu 2 hafta içinde almalıymışım. Ohh çok rahatladım :dua::KK49:
kuzum çok normal hepmz ilk başta korkuyorz aslında ama genelde başa gelen birsey lekelenme sorun olmamasına çok sevndmm allah hep sevndirsn bir daha yaşarsan korkma bn fitil kullanmama ragmen yne yaşadm ama doktoruna muayeneye git mutlaka :KK49::KK49:

Ay maşallah ya 😍😍 bnm bağırsaklar hep hareketli içimde bişeyler tepiniyomuş gibi hissediyorum bazen onun gibi bişey demekki 😄 amin inşallah bizlere de kısmet olur 🥰🥰

Oh maşallah sana da cnm 😍😍 sağlıkla ilerlesin inşallah çok güzel 🥰🥰
kuzu bu çok daha hafifiydi aslında sanki küçük bisey dokunup kaçıyor gibi amin balım her zmn dualarımdasınız allah hepmzn yüzünü güldürsn yarabbm isteyen herkese nasip etsn :KK49:🥰 az kaldı sennde sonuca hadii heycanla beklyrzzz

İnşallah canım ya🙏🙏🤲
Dün akşam LaRisaCca LaRisaCca ile yazıştık cnm, oda aynen böyle söyledi, edayla benimde hiç umudum yoktu ama şükür ikimizinde tuttu dedi😍 bu biraz beni rahatlattı 😘🌹
daha da rahatla balım doğru söylemiş zor süreçler ama yeter ki allah ol desn geri kalan herşey yoluna girer 🙏😍😘

Canlar benim 23 nisan son adetim ama adet düzensizliği var 16 mayis yumurtlama 31 mayis kanda gebelik gördüm. 101 beta ile. Simdi son adet tarihine göre hesaplaniyor ya herşey ben tahmini ne zaman kese kalp görürüm. Cuma randevu verdi doktorum bi bakalim ama görünmeyecektir diye.

Merhaba hanımlar ben dün sali akşami saat 2300de çatlama iğnesi oldum , phreembe yarın sabah 0800de aşılamam olacak, ancak bugün sabah 1030 gibi uyandığımda losyon gibi akıntım geldi yumurtam erken çatladı sanırım, ama doktorum ilişki yok demişti aşılama gününe kadar , böyle yaşayan var mı yumurta 24 saat canli kalir diyorlar formlarda ben aşılamayı beklemeden değerlendireyim mi sizce

kızlar ben de 25 mayıs salı çatlatma iğnemi oldum bugün 10.gün sizce test yaptırayımmı çok heyecanlıyım bu ay ümitsizim de inanılmaz iş yaptım yük kaldır indir belim koptu olmuşmudur acaba

Yazarım tabi, hep destek tam destek, ne güne varız biz burda 😍😍😍
yok hiç test yapmadım, hatta yapmıyım diye almadım da eve, cumartesi gidip direkt kan vericm, şimdi yapsam kafam karışıcak pozitif çıksa bile ona takıcam kafayı düşün düşün deliricm, hiç bulaşmadım doktoru dinledim çatlatma iğnesinden sonraki 14. Günü bekliyorum o da cumartesi oluyo işte, 3 gün kaldı, en temiz sonucu o şekilde alıcm
canim benimde cumartesi 13.günüm olacak inşallahhh olmuştur dualarım seninle

kızlar ben de 25 mayıs salı çatlatma iğnemi oldum bugün 10.gün sizce test yaptırayımmı çok heyecanlıyım bu ay ümitsizim de inanılmaz iş yaptım yük kaldır indir belim koptu olmuşmudur acaba
Canim gunun neredeyse gelmis olmali zaten, benim 5. Gun dondurulmus embriyo icin 9. gune test tarihi verdiler.

Bence artik seninki de kanda cikacaktir, hayirli olsun insallah 🙌
Ama neden yuk indir kaldir yaptin bu donemde ☹️

Ay pardon catlatma ignesinin 10. Gunuymus ☺️ transfer tarihi sandim, karman corman ettim her seyi ozur 😁

Hala şişlik var ama gün gün azaliyo gibi de emin değilim . maalesef ilaçlar yapiyo. Haftaya test günü gelsin bide pozitif olursa inşallah 🙂🤲 bunlar halledilir. 😉🤲 Hep birlikte pozitif alırız inşallah 🥰🙂
Tabi tabi, gaz dedigimiz ne ki, cekilir ☺️ bunca asamadan gectik, insallah pozitif sonuclarimizi aliriz 🌺 Amin

Canım hiçbi iş yapma yat dinlen benimde kanamam oldu bildiğin lekelenme değildi sadece lavaboya kalk
Uzandım dinlendim canım, çok şükür azaldı da :)
Canım çok sevindim bol bol yat dinlen progestan zaten iyi gelecek değerin çok güzel artmış maşallah 😍
Progestan iyi geldi rengi açıldı, sanırım gidiyor :))) Teşekkürler canım benim :)))
Kuzum sen eminmisin hamileliginin 6. Haftasi oldugundan Of benim kafam cok karisik senden bir hafta once hamile kaldim 7.haftasindayim diyorum ama gecen kanamam oldugu icin doktora gittigimde 7. Hafta olmadan gormek cok zor bebegi dedi ve 2 haftaya rdvum var buna gore ben 5. Haftadayim sanirim kan degerim en son pazar gunu 7 binlerde cikmisti allak bullak oldum 🤣
Birde progestérone kac tane aliyorsun sorabilirmiyim
Kuzum ben geleblik hesaplama tabosuna göre hesaplıyorum, son regl 24 Nisan. Buna göre 5+4 teyim. Forumda hamilelik cetveline de bu şekilde girmiştim. Doktor farklı birşey der mi bilmiyorum. Muayeneden sonra belli olur. ben progesteronu 1*0*1 alıyorum, yani, sabah akşam.
kuzum çok normal hepmz ilk başta korkuyorz aslında ama genelde başa gelen birsey lekelenme sorun olmamasına çok sevndmm allah hep sevndirsn bir daha yaşarsan korkma bn fitil kullanmama ragmen yne yaşadm ama doktoruna muayeneye git mutlaka :KK49::KK49:
Teşekkür ederim canım benim :KK74: Muayene için randevuyu pazartesi ayarlıcam :)
Canlar benim 23 nisan son adetim ama adet düzensizliği var 16 mayis yumurtlama 31 mayis kanda gebelik gördüm. 101 beta ile. Simdi son adet tarihine göre hesaplaniyor ya herşey ben tahmini ne zaman kese kalp görürüm. Cuma randevu verdi doktorum bi bakalim ama görünmeyecektir diye.
Canım ben erken yumurtluyorum, 9.-10. gün. ondan dolayı olabilir.. ben de henüz randevu almadım ultrason muayenesi için. kimisinde 4,5-5. haftada görülüyor, kimisinin ise beklemesi gerekiyor.
edaecoo edaecoo LaRisaCca LaRisaCca Nm88326 Nm88326 beta 101 di. Bugun yani, iki gun sonraki kanım 168 çıktı. Nasil deger canlar.

Beta HCG Günde Ne Kadar Artar?

Beta HCG 2 günde bir ikiye katlanarak artar. Ancak yapılan bilimsel çalışmalarda iki günde bir en az %66’lık artışın olması sağlıklı bir gebeliğin göstergesi olarak kabul edilir. :KK74: Gayet normal canım :)

X