Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzular yumurtlamanin 15. Gunu erken gebelik testim. Kan verdim sonuc 2/3 saati bulur🙏
LaRisaCca LaRisaCca @edaecoo C Capanin Gururu Teyom
Ayyyyyy 😍😍😍😍😍😍😍😍
El sallıyor ellll sallıyooorrrrrrr haydi gözün aydın güzel haberi bekliyorum
Sagol canim benim. Insallah biran once toparlasin diye gozunun icine bakiyoruz.

Evet canim. Carsamba gunu dogdu kuzum. Evet bol bol emzirmek gerekiyor ama surekli uyumak istedigi icin pek emmiyor. Insallah cabucak duzelir.

Yavrumun sansina kac gundur hava kapali gunes cikmiyor. Lari sarilik degeri kac cikmisti. Kac gunde toparladi bebek hatirliyormusun.

Canim ben kullanmistim. Acikcasi çokta memnun kaldim pko da etkili oldugunu dusunuyorum.
Canım 2-3 günde rengi düzeldi yeğenimin. Her gün güneşe çıkardık . İnşallah başka birşeye gerek kalmadan çabucak iyileşir yavrumuz 🤗

Canım iğne yapmış mıydın, sürecini yazarsan tedavi aşamasındaki arkadaşlara ilham olur 😍😍

Ayyyyyyy benim canımıniçi çok tebrik ederimmm nihayet hayaller gerçek oldu 🤗 Allah sağlıkla ilerletsin kuzucum😘💕

Hayırlı olsun inşallah 🥰🙂🙂

Maşallah hayırlı olsun ne güzel bugün de böyle bir haber aldık çok şükür, sıra sıra herkesten haberler gelecek inşallah,ben de süreci soracaktım ne yaptın nasıl oldu anlatsana 😍😍😍

Canlarım Allah hepinizden bin kere razı olsun, güzel dilekleriniz dualarınız bin katı sizi bulsun🙏
29 yaşında pcosum ilk gebeligim olacak inşallah. ve 2 asilamam var biri femara biri gonalf, 23 nisan adet oldum h sonu gecti 26 pzt doktora gittim yeniden aşılama için ama yasaklar başladığı icin o hafta hastane kapanacak haberini aldim. Boş geçelim bu ay dedi. Bende ovulasyon aldım, bir hafta sonra basladim 21. Gun yumurtlama gördüm, genelde yumurtlamadan 15 gun sonra adet olurum, 40 gunde bir gibi adet düzensizliğim var. Uc gundur bel agrim var dedim geliyor oldu olacak yok, dun ovulasyon testi yaptim koyu bu sabah yaptim koyu hemen oglen gebelik testi pozitif kanda 101 çıktı degerim. Resimleri alta da eklerim. Bu ay gynositol başlamıştık doktorum oyle demisti yani nisan adetinden beri, 10 kilo verdim 18 nisandan beri diyetisyen esliginde diyetteyim. Ne bileyim aklima gelenler bunlar ❤️🙏
Henuz noldugunu anlayamasamda😍 Rabbim herkese nasip etsin inşallah 🙏

Eklentiler

• PhotoGrid_1622438143676.jpg
    PhotoGrid_1622438143676.jpg
    196,9 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG20210531131720.jpg
    IMG20210531131720.jpg
    220,9 KB · Görüntüleme: 31
Canlarım Allah hepinizden bin kere razı olsun, güzel dilekleriniz dualarınız bin katı sizi bulsun🙏
29 yaşında pcosum ilk gebeligim olacak inşallah. ve 2 asilamam var biri femara biri gonalf, 23 nisan adet oldum h sonu gecti 26 pzt doktora gittim yeniden aşılama için ama yasaklar başladığı icin o hafta hastane kapanacak haberini aldim. Boş geçelim bu ay dedi. Bende ovulasyon aldım, bir hafta sonra basladim 21. Gun yumurtlama gördüm, genelde yumurtlamadan 15 gun sonra adet olurum, 40 gunde bir gibi adet düzensizliğim var. Uc gundur bel agrim var dedim geliyor oldu olacak yok, dun ovulasyon testi yaptim koyu bu sabah yaptim koyu hemen oglen gebelik testi pozitif kanda 101 çıktı degerim. Resimleri alta da eklerim. Bu ay gynositol başlamıştık doktorum oyle demisti yani nisan adetinden beri, 10 kilo verdim 18 nisandan beri diyetisyen esliginde diyetteyim. Ne bileyim aklima gelenler bunlar ❤️🙏
Henuz noldugunu anlayamasamda😍 Rabbim herkese nasip etsin inşallah 🙏
Ya maşallah gerçekten çok seviniyorum böyle beklenmedik zamanda gelen pozitiflere, hayırlısıyla ilerlesin sağlıkla kucağına aldığın günleri de görelim inşallah, insan inanamıyor böyle olunca dimi 😍😍😍😍

Ya maşallah gerçekten çok seviniyorum böyle beklenmedik zamanda gelen pozitiflere, hayırlısıyla ilerlesin sağlıkla kucağına aldığın günleri de görelim inşallah, insan inanamıyor böyle olunca dimi 😍😍😍😍
Kesinlikleeee asla inanamıyorum şaşkınım napcam netcem oyle kalakaldim😍😂

Selam Kizlar transfer sonrası gün sayıyorum üç gün oldu karnım davul gibi sürekli şiş gaz var gibi 😅 ilaçlardan mi oluyo acaba bide kasılma batma oluyo ters bı durum olabilir mi 😶😶
Gaz ve kasıkta ağrı belirtisi çoğu insanda oluyor sanırım ve olumlu bir belirti sanırım, inşallah snden de pozitif duyalım yakında 😍😍
Kesinlikleeee asla inanamıyorum şaşkınım napcam netcem oyle kalakaldim😍😂
Çok tatlı bir heyecan 😍😍 önce keyfini çıkar sonra da bize de dua et, ayy çok tatlı 🥰🥰🥰

İnşallah senden de güzel haberler alırız canım benim 😘 😘
Amiin amiin senden de inşallah 😍 cumartesiyi bekliyorum gidip kan vericm direkt, bi düşünüyorum pozitif çıkarsa neler olur diye, sonra düşünüyorum ya tutmadıysa naparım diye, iki arada kaldım öyle heyecanlanamıyorumda, rabbim hayırlısını versin hepimize

X